Перейти до основного вмісту

Презентация бренда TRESemmé в Украине


Всемирно известный бренд по уходу за волосами TRESemmé теперь в Украине! Официальным амбассадором бренда стала телеведущая Катерина Осадчая. Украинская презентация американского бренда TRESemmé, который за 70 лет своего существования успел завоевать мировую популярность, прошла в рамках концерта «Вечер премьер с Катериной Осадчей». В Украине марка представила шесть линеек продукции, призванных помочь в создании желанных образов в домашних условиях. 

BEAUTY-FULL VOLUME. Благодаря сочетанию мицелярной технологии и коллагена обеспечивает эффектный объем от самых корней. 

REPAIR&PROTECT. Настоящие SOS-средства, которые «реанимирует» поврежденные волосы благодаря уникальной формуле с биотином. 

KERATINE SMOOTH. Ключевой ингредиент – масло марулы – способно «укротить» непослушные волосы и обеспечить их гладкость и мягкость. 

• BOTANIC DETOX. Продукты без парабенов, силикона и красителей с экстрактом кокоса и алоэ вера гарантируют бережную детоксикацию волос. 

DIAMOND STRENGHT. Комплекс 18-MEA сокращает ломкость на 98% и предотвращает выпадение волос. 

• HOLD COLLECTION. Профессиональная линейка укладочных средств с уникальной memory-технологией обеспечивает подвижную фиксацию прически до 24 часов. 


Презентацию TRESemmé в Украине посетили представители ведущих косметических компаний, блогеры, светские герои и СМИ. 
Для гостей мероприятия практический психолог и телеведущая Леся Матвеева провела public talk на тему стандартов женской красоты. Участницами дискуссии выступили блогер Анастасия Масюткина Д’Амброзио, диетолог и нутрициолог Тиана Фиалкова, звёздный стилист Светлана Кузьмичева. 

Под лозунгом «Весь мир – твой подиум» гостям праздника представилась возможность почувствовать себя настоящими моделями: сделать укладку от профессиональных стилистов и продефилировать по фотозоне в виде подиума. 

TRESemmé является мировым лидером в стайлинг – категории средств для укладки волос.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…