Перейти до основного вмісту

На гребені хвилі океану можливостей: Юлія Жаткіна про життя поза корпоративного бізнесу, інсайти і кіно


Юлія Жаткіна, керуючий партнер агентства з управління репутацією White, 17 років корпоративної кар'єри в pr та управління репутацією, в її професійному та творчому доробку: розробка та реалізація комунікаційних, антикризових стратегій і проектів, на її рахунку програми підготовки спікерів для групи СКМ, для великого рітейлу, а також диплом MBA Києво-Могилянської Бізнес Школи. Юля, чому вирішила піти з корпоративного життя і створити свій бізнес? 

Десь почула фразу: якщо хочеш працювати в компанії своєї мрії, потрібно її створити. Дуже відгукнулося, задумалась. Згодом це переросло в усвідомлений внутрішній запит, якому в якийсь момент вже не було сил опиратись. 

До того ж в моєму оточенні з'являлося все більше людей, які вже стали на шлях підприємництва. Я бачила метаморфози, які траплялися з цими людьми, і вони надихали. 

Змінити корпоративну стабільність на підприємництво - це як зробити крок в безодню. Ніякої опори або парашута, суцільна темрява, в якій треба розпалити вогонь ідеї і намацати тверду землю під ногами. При цьому з'являється відповідальність не тільки за себе, але і за команду, і ризикуєш ти тепер не чужими грошима, а виключно своїми. 

Коли працюєш топ-менеджером, твій результат завжди залежить від корпоративних умов та взаємозв’язків в компанії. Завжди є спокуса виправдати невдалий крок, а чиїсь заслуги приписати собі. У своїй компанії твій результат - це твій результат. І мені, напевно, захотілося зрозуміти, а хто я є насправді? Без всіх цих приставок «PR директор» і великого кабінету. 

Як я вже сказала, це як крок у прірву, але одночасно це і величезний ковток свіжого повітря, від якого паморочиться голова. Немає рамок, політик, регламентів, а є океан можливостей, який і кличе, і лякає одночасно. Але боятися безглуздо, я вже увійшла в нього і готова кататися на хвилях. 

Зараз наше комунікаційне агентство White веде ряд проектів для компаній національного рівня. Ми зосередилися на таких напрямках роботи, як PR, SMM, організація івентів. Також у нас є задум створити освітній проект для тих, хто вкладає в свій професійний і особистісний розвиток. Проведення кіно-інсайтів за методом «Сінемалогія» - це один з форматів нашого освітнього проекту. Які PR кейси з твоєї корпоративної практики вважаєш цікавими і хочеш поділитися? 

Я дуже люблю кейс з компанії Glusco, в якій я в 2017-2018 рр. працювала директором з маркетингу. Ми підтримували чемпіонат України з авторалі і це мало соціальний посил: підтримка спорту - це підтримка молодих і талановитих українців, що було однією з цінностей компанії. Щоб відчути, прожити проект зсередини, я проїхала один з етапів гонки в якості штурмана з досвідченим першим пілотом, неодноразовим чемпіоном України. Це був справжній виклик собі, адже екіпажі готуються до перегонів місяцями, у нас же на підготовку було 2 тижні. Але це був несподіваний спосіб привернути увагу до Чемпіонату і заразити цим дивовижним видом спорту якомога більше людей. І нам це вдалося: ми отримали вражаючі відгуки в соціальних мережах, де розповідали про те, як проходить наш експеримент. 

Як сама знаходиш інсайти? 

Слухаю себе, свою інтуїцію, тому що інсайти - це рішення, до яких неможливо прийти в результаті докладного аналізу окремих елементів, а тільки за допомогою інтуїтивного розуміння цілісної картини ситуації, що склалася. Інсайт не підвладний логіці і важко пояснити, але при цьому саме завдяки інсайтам, якщо ми їх знаходимо, ми приймаємо правильні і життєво важливі для нас рішення. Є різниця між дієсловами «Дивитися» і «Бачити». На наших кіно-інсайтах ми розповідаємо як бачити головне, тобто знаходити рішення в чужих ситуаціях - з фільмів, щоб краще розібратися і знайти власний рецепт успіху. 
Новий кіно- інсайт за методом сінемології з Юлією Жаткіною збере підприємців, медіапрофі, кіногурманів в столичному PR BAR

Коли: 16 травня о 18.30 

Де: вул. Сагайдачного 6а 

Всі інсайти від міс Слоан, легендарного персонажа однойменної кіноісторії тут

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.