Перейти до основного вмісту

В Україні з’явилася перша міська інтерактивна екостежкаЧотири типи лісів, став, струмок, яри, інтерактиви та ігри, зона з мольбертами для створення пейзажів. 24 травня в Голосіївському парку відкрилася екостежка для пішохідних прогулянок. Маршрут для прогулянок прокладений в київському Національному природному парку «Голосіївський» — єдиному в Україні та одному з кількох у світі національних парків, розташований у межах мегаполісу. Мета екопроекту — закохати українців в пішохідні прогулянки на природі і довести, що екологічна освіта може бути захопливою для дітей і дорослих. Перші відвідувачі вже мали змогу покрутити «колесо часу» та побачити, що відбувається з лісовими травами в різні пори року, порівняти свій слід із слідами лісових мешканців, а розмах рук із розмахом крил птахів, вгадати за голосом лісових птахів, взяти участь у «білкавотчингу» — фотографуванню білок, та зробити селфі в найживописніших куточках лісу.


Проект створений за сприяння INTERTOP Ukraine та за підтримки Міністерства екології та пр
иродних ресурсів України. Екостежку відкрили заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, CEO INTERTOP Ukraine Сергій Бадрітдінов, виконуючий обов’язки директора Національного природного парку «Голосіївський» Олександр Чорнобров та спеціальна гостя — телеведуча Ольга Фреймут. Розібратися хто є хто в Голосіївському лісі присутнім на відкритті допомагала відома екоблогерка Маріанна Бойко — вона провела першу екскурсію стежкою. «Як свідчать дослідження, 10-хвилинна прогулянка здатна позбавити від безсоння, а 25 хвилин пішої ходи щоденно продовжують життя на 3-7 років. Тому ми хочемо, щоб якомога більше людей гуляли на свіжому повітрі, щоб вони знали, яка чудова природа в нашій країні. Інтерактивна екостежка в Голосіївському лісі — лише перший крок, ми плануємо відкрити маршрути для пішохідних прогулянок і в інших містах України», – розповів на відкритті екостежки представник організаторів проекту Сергій Бадрітдінов. 
Під час прогулянки екостежкою довжиною близько 3 км можна не лише подихати лісовим повітрям, але й дізнатися, що таке екосистема, з чого вона складається, та навчитися піклуватися про природу. «Головна мета цього екопроекту — просвітництво. Дати дорослим та дітям, які прийдуть сюди на прогулянку, розуміння того, що відбувається в екосистемі, що таке довкілля і навіщо його берегти. Ми плануємо продовжувати цю роботу і надалі – в Національному природному парку «Голосіївський» має постати сучасний екоосвітній центр», — зазначив заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко.


Більше про проект можно дізнатися тут
Точна геолокація тут


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.