Перейти до основного вмісту

Бранч в честь открытия нового шоу-рума DARI CO24. 05. 19 в 19.00, по адресу Большая Васильковская 124, состоялось официальное открытие нового шоу-рума украинского бренда DARI CO. На событие пришли известные украинские блогеры, клиенты и друзья создательницы бренда - Дарьи Авраменко.


Гостей ждало настоящее модное открытие с хорошей музыкой, легкими закусками и охлажденным шампанским. Атмосфера была по-весеннему непринужденной, все проводили вечер пятницы с настроением настоящего праздника. Команда DARI CO позаботилась о каждом госте, создавая приятную теплую обстановку. DARI CO - не просто бренд купальников, это сообщество девушек разного возраста, которые хотят быть особенными, хотят задерживать на себе взгляды прохожих, чувствовать себя уверенной и утонченной.
Этот шоу-рум настолько классный, что хочеться в нем жить. Каждая деталь интерьера - эстетическое наслаждение. Здесь совсем забываешь о времени - хочется примерить и скупить все! После фото в купальниках DARI CO мои подруги тоже их хотят - самые трендовые модели, расцветки на любой вкус и качество всегда на высоте”, - делится впечатлениями Лилия Бойко, Instagram & YouTube блогер, преподаватель блогинга в 1+1 media.
На открытие забежали многие киевские блогеры и клиенты бренда: Лана Мусиенко, Виктория Маремуха, Анна Браженко, Мария Пионтковская, Алина Козакова, Мария Пятченко, Анна Гришко, Дарья Булавка, Юлия Репик, Марта Франков, Анна Рачина, Наталья Лукьянец, Наталья Авдеева и др.

DARI CO

Наши партнеры:
WE.BERRY
https://www.instagram.com/we.berry/

Photo
Анастасия Диденко


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…