Перейти до основного вмісту

Капсула от One by One в честь 20-летия журнала CosmopolitanВ честь 20-летия журнала Cosmopolitan украинский масс-маркет бренд One by One создал капсульную весенне-летнюю коллекцию. Каждое изделие наполнено любовью не только мысленно, но и буквально - об этом говорят принты на тканях “In Love” и “Влюбилась”. Коллекция наполнена легкими платьями с широкими воланами - для них была создана и запринтована отдельная ткань с уникальным принтом “Влюбилась”. Также в нее вошли костюмы в стиле сафари: с накладными карманами и широким поясом, который делает акцент на талии. Они есть в двух вариациях - с брюками и жакетом с длинным рукавом, а также с шортами высокой посадки и пиджаком с укороченным рукавом. Есть в линейке и базовые вещи, как белая футболка с вышивкой и трикотажные костюмы более расслабленного стиля. 


Бренд позаботился и об обуви - в коллаборации представлены две модели кроссовок, они тоже украшены вышивкой и цветными вставками. Палитра коллекции лаконичная и сдержанная: белый, бежевые оттенки, розовые тона и черный.  Коллаборация еще раз напоминает нам о том, что нет чувства сильнее, чем первая влюбленность и романтичный флер этого периода. Весна создана для того, чтобы наши сердца наполнялись только позитивом.

ONE BY ONE

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI