Перейти до основного вмісту

Американский футбол и чирлидеры! В Киеве прошла звездная вечеринка в американском стиле

В день независимости США, 4 июля, в столице прошла звездная вечеринка в американском стиле "American Party. Who is Peakman?"На сцене Canadian Club собрались англоязычные артисты, которые своими хитами уже покоряют Европу и Америку: Mountain Breeze, К.ODA (Kira Mazur), KC Black, BAKLAN. 
Также, в рамках мероприятия прошла презентация артиста Alex Peakman. Англоязычный инди-рокер заявил о себе в день независимости США не случайно. 


"Инди-рок изначально был рожден в Америке, а я рос на американской музыке и кинематографе. США имеет сильное влияние на мир не своим ядерным оружием, а культурой.
Мой трек "Borderless" (Безграничность) о открытии новых границ, о свободе и демократии, которая рождалась в Америки со времен открытия "Нового Света". Я могу назвать Нью-Йорк столицей мира, где люди разных рас, национальностей и взглядов на жизнь объедены одним флагом" - говорит Peakman. Американская вечеринка не обошлась без выступлений спортсменов американского футбола, чирлидеров, дизайнерского показа"Америка" от бренда POLTORETSKAYA и, конечно же, 
традиционных американских угощений.
Настроения вечера поддерживали ведущие Макс Ежов и Яна Брилицкая, которые не только добавили колорита вечеру, но и разыгрывали подарки от радио партнера POWER FM и танцевального партнера студии Arthur Murray. 
Мероприятие собрало много медийных личностей, американских и украинских бизнесменов, известных дизайнеров и стилистов, которые выдержали дресс-код и пришли в образах "Звездная Америка" .

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI