Перейти до основного вмісту

Koktebel Jazz Festival 2019 відбудеться у Києві


Koktebel Jazz Festival 2019 пройде 6 - 8 вересня на Трухановому острові у форматі "Творча дача" 


У 2019 Koktebel Jazz Festival пройде в Києві на березі Дніпра. У програмі заплановані резиденції "Острів Крим", присвячена мистецтву кримських артистів, "Кoktebel Jazz Stage" у партнерстві з ЮБК, "Koktebel free beech club" у партнерстві з творчою спільнотою та київським клубом "Х.Л.А.М". Буде багато авторської української музики, нові проекти відомих музикантів і секретні гості, багато перформансів та імпровізацій. Обов’язково відбудеться вже традиційний фестиваль "Артишок" з майстер класами, творчими зустрічами та майстернями. Організатори обіцяють сюрпризи та несподівані активності. Запланована традиційна дитяча програма та майданчик ретро джазу. 1. "Чому у Києві, а не в Чорноморську?" 

На жаль, іноді не співпадають бачення напрямів розвитку фестивалю та місцевих органів влади. В умовах децентралізації саме місцеві органи самоврядування визначають пріоритети. Для когось розвиток подієвого туризму на часі, а для когось важливі інші речі. Наприклад, розвиток промислового потенціалу міста. Цього року майданчиків для Фестивалю у дуже красивому і затишному місті не знайшлося. 

Щоб уникнути непорозуміння підкреслимо: Фестиваль просив надати саме місце, а не кошти. Але комерційні умови виявилися значно вище фестивальних можливостей з урахуванням того, що дві третини подій Джаз Коктебель - публічні, а вимоги грантів потребують доброго обґрунтування і реальних цін. 

Але Джаз Коктебель дякує всім друзям з Чорноморська. Ми вдячні, що вони намагалися зберегти фестиваль у своєму місті: писали петиції, листи, а також були дуже гостинними та допомогали нам всі ці три роки. 

2. Чому "Творча дача" та на що чекати?

“Бачити нові можливості” - це давній мем команди Джаз Коктебель. Творчу відпустку часто проводять поруч - на дачі. Ми хочемо відпочивати, тестуючи нові формати та проекти, ми хочемо згадати атмосферу перших фестивалів біля Карадагу та Дому-Музею Волошина, який народився саме у Києві. 

Ми запланували три арт-резиденції. Кожна з особливою програмою: 

"Кoktebel Jazz Stage" у партнерстві з ЮБК 

"Koktebel free beech club" у партнерстві з творчою спільнотою та київським клубом

"Х.Л.А.М". Саме тут можна буде почути сучасну і цікаву електронну музику, прийняти участь у майстер-класах, лекціях, кінопоказах нашого традиційного фестивалю сучасного мистецтва "Артишок"

І третя, дуже важлива для нас резиденція, буде присвячена сучасній кримській культурі та нагадає всім, що Крим і Коктебель - там, де ми. І це Україна. Поки її робоча назва "Острів Крим". 

І як завжди все буде дуже атмосферно і затишно, буде багато нової музики та буде багато наших друзів-музикантів, які вже долучились до підготовки особливої програми. Ми запропонуємо нашим гостям стати дачниками, але творчими, прийти до нас всією родиною і знайти кожному щось до душі. 

3. " Що буде далі?" 

Обов'язково буде Koktebel Jazz Festival 2020 на березі моря. І як завжди буде море, гарні люди поруч, чудова музика, яка проведе всіх у окрему реальність Джаз Коктебелю і ми будемо щасливі разом! 

Вже восени ми поїдемо до експедиції дивитись нові локації та будемо шукати таких же мрійників, як і сам фестиваль з 17-річною історією. Джаз Коктебель відкритий до пропозицій та партнерств ! 

І дуже важливо: ми дякуємо Києву. Дякуємо всім, хто зараз так допомогає команді, за підтримку та за таку чудову можливість спробувати зробити щось нове та цікаве. А також за розуміння цінності бренду Джаз Коктебель як кримського та українського Фестивалю. Вперше за п'ять років після вимушеного переїзду нам не пропонували змінити назву! 

Дякуємо за підтримку Департамент культури КМДА, КП "Центральний парк культури та відпочинку м. Києва”, КП "Плесо" та їх керівникам та співробітникам.

За новинами слідкуйте: https://www.facebook.com/koktebeljazz/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.