Перейти до основного вмісту

В Киеве состоится грандиозная премьера фильма «Гонки на миллион» с Сэмом Ниллом и Терезой Палмер28 октября в столичном кинотеатре Синема Сити в ТРЦ Ocean Plaza состоится допремьерный показ семейного фильма «Гонки на миллион» со звездой «Парка Юрского периода» Сэмом Нилл и Терезой Палмер. В широкий прокат картина выходит 7 ноября.На премьере Вас ждет: красная дорожка, яркая фотозона, развлекательная программа, угощение от «Сушия», коктейли от ТМ Finlandia vodka, вино La Cantina, природная минеральная вода 


Ведущая вечера - очаровательная Алла Медведева. 

Изюминкой pre-party станет блиц-фотосессия в дизайнерских шляпках от Светланы Савельевой. Почувствуйте себя светской леди на настоящих гонках! 

Начало вечеринки 19:20

Начало сеанса 20:00


Невероятно вдохновляющая история в лучших традициях Голливуда! Со звездой «Парка Юрского периода» Сэмом Нилл и Терезой Палмер. Кино, которое заряжает на позитив и стопроцентную веру в собственные силы! Мишель с детства мечтала во всем стать первой, а ее главным увлечением были лошади. Отец девочки считал, что детская прихоть пройдет, и позволял испытывать на скорость любого из Коней у них на ферме. Многочисленные падения и неудачи, казалось, должны были вернуть Мишель к обычной жизни. Но упрямая девушка и ее настоящий друг - чистокровный скакун Принц сделали невероятное - приняли участие в самых крутых в мире гонках! Что было дальше можно увидеть в фильме «Гонки на миллион» с 7 ноября во всех кинотеатрах страны или 28 октября на эксклюзивном допремьерном показе в СинемаСити!Купить билеты на допремьерный показ-вечеринку можно по ссылке:
https://cinemaciti.ua/ocean-plaza/film/peregoni-na-mil-yon 
* Ваш билет на сеанс фильма «Гонки на миллион» 28 октября в 20:00 является приглашением на премьеру.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI