Перейти до основного вмісту

Бренд ESCADA отметил открытие нового флагманского бутика в Киеве


24 октября в Киеве состоялось торжественное официальное открытие флагманского бутика ESCADA. Магазин открылся в самом сердце столицы, в Пассаже, который всегда был особенным местом для ценителей моды — как для киевлян, так и для гостей города. 

Оксана Сарайрех — многолетний партнер ESCADA — открыла магазин площадью 180 кв.м, в котором представлены коллекции ESCADA MAINLINE и ESCADA SPORT.

Эксклюзивное мероприятие в честь открытия ESCADA посетили Даша Астафьева — украинская певица, Марыся Горобец — известная телеведущая и бизнес-вумен, Филипп Власов — главный редактор VOGUE Ukraine, Ульяна Бойко — главный редактор L'Officiel Ukraine, Алексей Нилов — главный редактор L'Officiel Hommes Ukraine, Соня Забуга — главный редактор ELLE, Константин Путиленко — главный редактор Marie Claire, Наталья Листопад — директор киевского бутика Cartier, а также спортсмен Денис Силантьев с супругой Инной, дизайнер мужской одежды Серж Смолин, стилист Ольга Слонь и многие другие. 

Большинство гостей пришли на открытие бутика в образах бренда. Даша Астафьева была одета в вечерний костюм ESCADA кремового цвета с лацканами на воротнике, вручную вышитыми бисером. Ведущая Мария Горобец выбрала юбку, вышитую серебряными пайетками, сочетав ее с голубой шелковой блузой, и дополнила образ блестящим клатчем ESCADA. 

Во время мероприятия была представлена коллекция Pre/Spring 2020. 
Новый магазин ESCADA — это роскошный и непринужденный интерьер.

Бренд ESCADA был основан в 1978 году Маргаретой и Вольфгангом Лей. В основу философии марки легли уверенность и элегантность женского стиля, подчеркнутые идеальным качеством. За свою 40-летнюю историю любовь создателей бренда к смелым цветам, принтам и деталям привлекает к себе внимание поклонников.о до создания организации.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…