Перейти до основного вмісту

Каланча трейл 2019 від Salamon Running Ukraine


Понад 400 учасників взяли участь у змаганнях з бігу «Каланча трейл», що відбулися 2 листопада 2019 року в м. Києві на території лісового масиву «Пуща-водиця». Усього на змагання зареєструвалися 376 дорослих та 60 дітей з різних регіонів України, а також із-за кордону. Учасники змагалися на дистанціях 10км, 21 км (дорослі), а також 200м, 400м, 1км (діти). Маршрути дистанцій пролягали по лісовим стежкам з природними перешкодами. Усі, хто зміг фінішувати отримав пам’ятну медаль з логотипом змагань. Для учасників та глядачів організатори забезпечили обід зі стравами та напоями, приготованими на вогні. В межах змагань відбулася еко-акція «Чистий ліс», в рамках якої в лісі зібрали та вивезли понад 30 мішків сміття. Перемогу на дистанції 21км здобув сумчанин Ігор Панченко, показавши час 1:16:56. Серед жінок на цій дистанції першою була Олена Хашко з Києва з часом 1:41:06. На дистанції 10 км першим серед чоловіків фінішував киянин Юрій Краст, його час 35:26. Серед жінок – Тетяна Соляник, 41:30, також з Києва. 


Партнери змагань Salomon, Suunto, VitaVerde, MotoHelp, PushaSOS, театр «Перетворення», AvalonSalon, Ivankovich, Teхас Ранчо, Київський Зоопарк, Парк розваг «Планета».

З питань додаткової інформації звертайтеся за електронною адресою salomonrcinfo@gmail.com. Або телефонуйте 0979194360 (Сергій Попов)

Каланча трейл - змагання з бігу по лісовій місцевості “Пуща-водиця”, що в Оболонському районі міста Києва. Назва змагань походить від розташованої в лісі пожежної каланчі, яка є одним з туристичних місць Києва. Саме біля Каланчі розміщується стартове містечко змагань. Вперше змагання провели в 2018 році, як відкриті клубні змагання SalomonRunningClubUkraine. Тоді змагання проводилися на єдиній дистанції - 10 км, а кількість учасників склала близько 70 осіб. В редакції 2019 року організатори запровадили основну дистанцію у 21 км та змінили маршрут дистанції 10 км. Також додали дитячі забіги.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.