Перейти до основного вмісту

«Прикраси, що допомагають» – Іраклі Макацарія запускає власний ювелірний бренд

Переможець ELLE Style Awards «Герой світської хроніки» Іраклій Макацарія створив власний ювелірний бренд із назвою Makatsaria Jewelry. Іраклі Макацарія – телеведучий, тренер проекту «Зважені та щасливі» та кінопродюсер, який вже давно один із найяскравіших представників української творчої індустрії. Тепер він став ще й ідейним натхненником та власником ювелірного бренду Makatsaria Jewelry. Нова колекція бренду створена під впливом натхнення Іраклі, яке він щодня знаходить у спорті та здоровому способі життя. Допомагати та мотивувати – це найперші цілі молодого бренду Makatsaria Jewelry. Частина коштів з продажу будь-якої прикраси підуть на благодійність, а саме – діткам, яким це життєво необхідно. 


Обличчям колекції стали зіркові друзі Іраклія, серед яких і Аніта Луценко.

«Раньше я часто принимал участие в разных благотворительных мероприятиях, помогал своим друзьям с их социальными проектами. Недавно почувствовал, что хочу создать свою благотворительную инициативу. Но хотел бы делать это осознанно и красиво. Два месяца назад, когда разговаривали с другом, нам пришла идея создать свой ювелирный бренд, и вырученные деньги передавать на помощь тем, кому это очень нужно. 
Наша первая коллекция Makatsaria Jewelry – о здоровом образе жизни. Спорт сейчас занимает большую часть моей деятельности, так как я официально стал тренером, ведущим проекта «Зважені та щасливі». Периодически провожу разные спортивные мероприятия. Все это вдохновило меня сделать главным символом нашей коллекции гантельку.  Я очень хочу, чтобы люди, которые будут носить эти украшения, разделяли нашу идеологию могли узнавать друг друга в толпе. Но еще важно, что каждый человек, который покупает наши изделия, автоматически принимает участие в очень добром деле – помогает деткам. Ведь моя глобальная цель – больше говорить о помощи другим и показывать, как это делать», – розповів Іраклі
 
Придбати вироби колекції зараз можна в соціальних мережах бренду. А зовсім скоро відбудеться зіркова презентація проекту. Також готується відкриття шоу-руму Makatsaria Jewelry в Києві.  Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI