Перейти до основного вмісту

Стали известны подробности гранд-перфоманса NK | Насти Каменских для M1 Music Awards

Режиссером-постановщиком номера артистки на главной музыкальной премии страны стал Герман Ненов. Вместе они создавали номер NK | Насти Каменских для M1 Music Awards в прошлом году, а также сотрудничали на таких проектах, как “Танцi з зiрками” и “Вечір прем’єр з Катериною Осадчою” совсем недавно.


Певица покорила своим творчеством Латинскую Америку, а ее суперхит «Elefante», в котором традиционные ритмы латины сливаются с мелодией украинской сопилки, достиг вершины хит-парада на радио США, Канады и Мексики SiriusXM Venus, заняв там второе место. В эту субботу зрелищная постановка на хит международного уровня удивит даже самых искушенных зрителей.


— Моим главным вдохновителем являлась сама Настя и тот посыл, который она хочет донести своему зрителю по всему миру, — комментирует Герман Ненов. — Я приложил все усилия, чтобы сделать максимально фирменное и грандиозное прочтение этой песни. Артовское, я бы сказал. В этом номере вырастет живая грибная поляна, например. И, поверьте, в финале номера будет настолько неожиданный поворот, которого не ожидал никто из вас!

Разработка идеи для номера в общей сложности шла около двух недель. А продакшн длится уже третий месяц. Только свет для номера писали целых пятнадцать часов! Почти два месяца изготавливали крупногабаритные декорации. Столько же времени MÜ production шили технологически сложные костюмы с использованием тканей различных текстур. Хореографию ставит Олег Жежель, а декорации создал Алексей Обертинский.

— На создание одного из образов для Насти, например, ушло четыреста метров фатина, – рассказывает Герман. — Специально для этого перфоманса мы отобрали пятнадцать танцоров — абсолютно разноплановых, они работают в своих специфических жанрах и относятся к очень непохожим типажам. Но все они будут нести идею клипа «Elefante» о любви к индивидуальности каждого человека.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…