Перейти до основного вмісту

Перше відкриття інтерактивної виставки про Україну - Ukraine WOW

У середу, 13 листопада, на території Центрального залізничного вокзалу, у новому виставковому просторі “Багажне відділення з рампою. Корпус В”  відбулось перше відкриття Ukraine WOW. Уже 14 листопада вона відкрилася для всіх відвідувачів!


Виставка покликана розповісти про все найкраще, що є в Україні, та надихнути українців більше подорожувати. Ukraine WOW це сім смислових блоків, які знайомлять з Україною так, ніби він подорожує нею в потязі. Зони виставки: “Купе”, “Перше знайомство”, “Бесіда по душам”, “Сон”, “Зупинка”, “Здача купе”, “Прибуття”. Ukraine WOW показує країну, вдивляючись у її географію і культуру, природні багатства та промисловість, в історії великих українців минулого і тих, хто творить наше сьогодні. Роздумує про мрії та сподівання і задає питання про майбутнє, яке залежить від кожного з нас. 
Головні експонати Ukraine WOW: перша надрукована в Україні книга — “Апостол” Івана Федорова, сстанній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенко, 10 із 14 унікальних літер абетки Георгія Нарбута, срібні гривні Київської Русі та інше. 
Інтерактивні інсталяції та віар-зони Ukraine WOW: скульптура Батьківщини-мати, Невицький замок, серце України, тунель кохання, хата Поліни Райко та інше.  
Локація. Це новий виставковий простір від Укрзалізниці площею 3900 кв м на Центральному залізничному вокзалі у приміщенні колишнього багажного відділення. Воно не експлуатувалося з 2000-х років. Місце зберегло свою автентичну назву “Будівля багажного відділення з рампою, корпус В”. Тепер це новий майданчик для виставок, конференцій, показів мод. І все це — прямо в серці української столиці. І його перша виставка — Ukraine WOW.
Команда і партнери проєкту. Над створенням Ukraine WOW працювала агенція Gres Todorchuk. Куратори проєкту — Євгеній Стасіневич та Ксенія Малих. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України — Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW: Ukrainer, Depositphotos, Expolight, Fiori, Ощадбанк, Interpipe, Dragon Capital, Глуско, Socar, GE Global Growth Organization, Pictoric, «Книга-мандрівка. Україна» та інші.

Графік роботи виставки: 11:00-20:00 (понеділки вихідні). 
Вхід на виставку: 50 грн. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій - безкоштовно за наявності посвідчення

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…