Перейти до основного вмісту

Українська художниця ZINAЇDA візьме участь в мульти-артпроекті "Генезис", який відкриється 31 жовтня у «Танцюючому будинку» в Празі (Чехія).


Художниця презентує відеороботу «Трансформація», в якій переосмислює архетипи, які притаманні культурі і традиціям українського народу: символізм і образність, переплітаючись одне з одним, демонструють трансформацію – тобто рух, зміни транслюють колообіг життя.Життя – то течія вічності. Воно має початок, та чи має кінець? Людина народила загадку: живе народжує cмертне, cмертне народжує живе. Відгадка стала образом джерела життя у всесвіті – яйцем, яке є одвічним символом трансформації.За словами організаторів проекту, «Генезис» – це шлях до внутрішнього переосмислення глядачем себе і світу, своїх мотивів і ролі через мистецтво в різних його проявах: у живопису, скульптурі, інсталяції, відео або в перформансі.

Три поверхи виставки, кожен з яких розділений на окремі зони, представляють різні кроки на шляху до перемоги над собою: прийняття виклику, подолання внутрішніх сумнівів і перешкод, зміна оточення через себе, новий взаємозв'язок, внутрішній діалог, переосмислення.

Відео «Трансформація» було презентовано на Першій Київській бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012.
Українська художниця ZINAЇDA візьме участь в мульти-артпроекті "Генезис", який відкриється 31 жовтня у «Танцюючому будинку» в Празі (Чехія).Виставка триватиме до 6 листопада.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI