Перейти до основного вмісту

"Дев'ять з половиною тижнів" повертається на великий екран


Два сексимволи 80-х зустрінуться знов в еротичній мелодрамі Едріана Лайна "Дев'ять з половиною тижнів". У 1986 році Міккі Рурк та Кім Бейсінгер розіграли висхідну спіраль сексуальних відносин, спираючись на домінування, маніпуляцію та підкорення. 


Повертаємо фільм на великий екран, продовжуючи тематику розкриття власних пристрастей та прихованих бажань. Пам'ятаєте, як маленькими потай від батьків одним оком підглядали за неперевершеною сценою, яка розгорталась між Джоном та Елізабет на сходах? А як він її годував на кухні? Чи танці героїні під Джо Кокера? Тепер не потрібно ховатися, закривати очі на інтимних моментах. Будьте щирими і зізнайтесь оточуючим: "Так, я дивлюсь "Дев'ять з половиною тижнів" і піду дивитись ще раз!". 

Фільм Едріана Лайна сповнений метафор та цитат, в яких легко вгадуються інші світові кіношедеври. "Дев'ять з половиною тижнів", замішані на психологічному трилері та мелодрамі, вже й самі стали в один ряд з класикою. Від пристрасті на екрані перехоплює подих, похмурий візуальний стиль перетворює кадри на витвори мистецтва, напруга та чуттєвість стають дедалі інтимнішими, і глядач, наче Елізабет, підпадає під сторонній вплив, не в змозі забути "Дев'ять з половиною тижнів". 

Де: Кінотеатр Київська Русь (вул. Січових стрільців, 93)
Коли: 29 грудня 
Початок вечірки о 20:30Показ фільму о 21:15
Квитки: bit.ly/9_5weeks

Показ фільму відбуватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…