Перейти до основного вмісту

В Киеве ожидается безумный “Тихий семейный ужин”10 декабря театральное агентство “ЦУКОР” приглашает на премьеру спектакля “Тихий семейный ужин”! Представьте себе тихий семейный вечер. Играет французская музыка, готовится изысканный ужин, собираются родственники и друзья. Звучат веселые разговоры, шутки, давние претензии, ссоры, раскрытие семейных тайн… и тихий семейный ужин превращается в сумасшедшую французскую комедию! 


Спектакль “Тихий семейный ужин” – это знакомая всем история про то, как одна нелепая шутка становится причиной серьезного семейного конфликта. Но не переживайте, наши герои выберутся даже из такой ситуации! Потрясающая игра актеров, оригинальные декорации, авторская французская музыка, гремучая смесь дружественных посиделок и неудержимого скандала обеспечат вам прекрасное настроение. Вы еще долго будете смеяться над хитромудрым сюжетом и наслаждаться послевкусием этой истории. 

Спектакль создан на основе известной французской комедии Матьё Делапорта и Александра де ла Пательера “Имя”, которую полностью адаптировала и перевела на украинский язык Ольга Собко, исполнительный продюсер и актриса. 

«Мы хотим, чтобы после просмотра нашего спектакля у зрителя возникло желание позвонить маме, обнять дочь, в очередной раз признаться в любви жене и, конечно, посоветовать наш спектакль своим друзьям и близким», — говорит Ольга Собко

Дата: 10 декабря 2019 года, 19:00
Место: Центральный Дом офицеров (г. Киев, улица Михаила Грушевского, 30/1)
Билеты: 100 – 660 грн. https://kiev.karabas.com/tiha-simejna-vecherya/

 Тизер спектакля:Режиссер – Валерия Демченко
Балетмейстер – Ольга Семёшкина
Художник – Татьяна Овсийчук

В ролях:
Винсент – Георгий Поволоцкий
Пьєр – Олесь Кацион
Бабу – Ольга Собко
Клод Эдуард Сологуб
Анна – Людмила Кандраева
Исполнительные продюсеры – Андрей и Ольга Собко

Театральное агентство “ЦУКОР” – это первое украинское комедийное агентство, в котором принципиально не будет спектаклей на религиозные, политические или эротические теми. Это театр, который даст возможность отдохнуть, посмеяться и посмотреть спектакли про простые, знакомые темы на понятном и современном языке.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…