Перейти до основного вмісту

Fábik Studio презентует особенную коллекцию мебели


Fábik Studio — это про состояние абсолютной влюблённости в мебель. Ирина Куценко, основательница Fábik Studio, в преддверии праздничной поры, презентует новую коллекцию отреставрированной мебели собственной студии. Уникальные экспонаты прошлого века, которые редко можно повстречать в наше время, преобразились и станут частью чьей-то жизни. Есть в коллекции и очень редкостные предметы — кресла из 70-х годов, производства ГДР. Минималистичный дизайн и открытые железные ножки — привычные для немецкого стиля детали. 
"Диван, которому более 100 лет приехал в студию из Франции. Когда я думала, в каких цветах его реставрировать - я вспомнила о ретро вышивке, которую недавно мне посчастливилось купить - ей не более 50 лет, не настолько старинная, но она меня просто заворожила своей красотой и сочными оттенками и я решила посадить вышитого гладью павлина на спинку этого старинного дивана. 

Кресло - родом из Бельгии, из далёких 70х - механический реклайнер - на таком идеально сидеть вечерами у камина в кругу семьи, при его реставрации, я подумала, что клетка песочного оттенка будет для него идеальным решением” - рассказывает Ирина

Главной идеей реставрационной деятельности Fábik Studio по-прежнему является желание дать новую жизнь очень особенным и неповторимым предметам. Мебель способна преобразить не только пространство, но и вашу жизнь, разбавить ее новыми красками. Ирина сохраняет шарм мебели, добавляя в нее оригинальные ткани и декоративные элементы.

Fábik Studio
https://www.instagram.com/fabik_studio/
#fabikstudio
Локация
KARE Kiev
Фото 
Denis RzhanovКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI