Перейти до основного вмісту

Безтурботність ночі: зйомка бренду Fox lingerie


Випадковості не випадкові, рішення швидкі, відтінки в косметичних палетках - відверті. Підготовка до новорічної ночі і роздуми про дванадцять місяців що йдуть бентежать і вганяють у фарбу, але зовсім не зупиняють на шляху до нового. Fox lingerie - бренд спокусливої і жіночної білизни, презентує кампейн новорічної капсули. Ця історія занурює нас у процес підготовки дівчат до святкової вечірки, яка обов'язково закрутить їм голову.У таку ніч нас оточує одкровення в зізнаннях і думках, а погляд може обеззброїти за мить. Варто скористатися таким настроєм і правильно підкреслити його: білизною, аксесуарами, макіяжем і прикрасами. Вони виблискують яскравіше падаючої зірки на небосхилі і вносять ноту розкоші і лиску.


Чуттєві вироби капсульної колекції Fox lingerie - це особлива ода жіночій красі та грації. Її емоціям і бажанням, яких не потрібно боятися. Багряні та червоні відтінки, мереживо, декор тонкими пряжками у вінтажному стилі, спокуса в кожному вигині - погляд відірвати складно. Зараз саме час потішити себе спокусливою білизною, яка дасть фору улюбленому об'ємному светру.
Fox lingerie
Фото
Анна Блум 
Стилист 
Илья Фесенко 
Макияж 
Анна Сергеева 
Модель 
Виктория Власюк

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI