Перейти до основного вмісту

Институт цвета Pantone назвал главный цвет 2020 года

Институт цвета Pantone назвал главный цвет 2020 года - классический синий (PANTONE 19-4052)PANTONE 19-4052 Classic Blue-это уравновешенный и самоуверенный синий оттенок, элегантный в своей простоте.  


Этот основополагающий якорный оттенок позволяет смешивать цвета по всему спектру, но в то же время делает сильное заявление самостоятельно. Вселяя спокойствие, уверенность и связь, этот прочный синий оттенок подчеркивает наше стремление к надежному и стабильному фундаменту, на котором можно строить, когда мы переступаем порог в новую эру.“Мы живем во времена, когда необходимо доверие и вера. Это постоянство и уверенность передает Pantone 19-4052 Classic Blue, солидный и надежный синий оттенок, на который мы всегда можем положиться”, – подчеркнула директор института Леатрис Эйсман.Цвет года от Pantone уже на протяжении 20 лет влияет на разработку продуктов во многих отраслях, включая моду, предметы интерьера и промышленный дизайн, а также упаковку продукции и графический дизайн.


 Более 10 миллионов дизайнеров и производителей по всему миру полагаются на продукты и услуги Pantone. Стандарты Pantone имеют цифровые и физические инструменты спецификации цвета и рабочего процесса. Используются передовые технологии X-Rite для достижения согласованности цвета в различных материалах и отделках для графики, моды и дизайна изделий.

По материалам Pantone.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI