Перейти до основного вмісту

Украинский бренд W8Less представили новогодний кампейн.С каждым днем Новый год все ближе, а с ним и корпоративы, праздничные вечеринки и, наконец, главная ночь в году. Не стоит откладывать поиски того самого идеального платья, в котором вы будете сиять весь вечер, да и ни к чему. Украинский бренд W8Less позаботились о каждой девушке заранее и представили новогоднюю коллекцию из нескольких эксклюзивных аутфитов, которые превратят вас в самую яркую звезду новогодней вечеринки. В нем вы будете особенной, неповторимой и уникальной, а количество комплиментов будет равно количеству игрушек на елке. Коллекция пропитана духом праздника и вечеринки. В моделях использована пайетка, металлизированная ткань, шифон, боа, а также классическая костюмная ткань. Акцент сделан на платья, однако в коллекции также представлены брючные костюмы, топы и юбки. 
“Создавая коллекцию, я в первую очередь задумывалась о том, чтобы каждая девушка, в любом настроении, с любым строением фигуры, любого возраста могла найти себе образ по душе. А затем устроить в нём настоящую шумную вечеринку, которая запомнится на весь будущий год”, – комментирует Аня Шаш

В то же время, создавая коллекцию в бренде не забыли о практичности образов и многие элементы или отдельные модели можно носить на каждый день. 

Новогодний кампейн бренда хочется пересматривать снова и снова, а руки так и тянутся поскорее украсить новогоднюю елку, а еще к бокалу игристого. Скажем честно, если ваша вечеринка не похожа на эту съемку W8Less, даже не зовите нас.


W8Less - украинский локальный бренд одежды и аксессуаров, который призван делать одежду для самодостаточных, уверенных в себе личностях, для людей которые точно знают чего хотят и ценят свой внутренний индивидуальный стиль выше канонов моды.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…