Перейти до основного вмісту

FINCH + CASTA EYEWEAR презентують перший курований показ в доповненій реальності

Український бренд FINCH четвертий раз поспіль презентує нову колекцію в рамках Ukrainian Fashion Week. Цього разу в партнерстві з українським брендом CASTA EYEWEAR і колаборації з художницею Юлією Бєляєвою дизайнери створили першу в Україні колекцію з елементами доповненої реальності та з використанням технології 3D-друку.


Куратором показу виступить Костянтин Дорошенко — арт-критик, куратор сучасного мистецтва, автор численних проєктів в Європі, Азії та США. 

“Це буде мистецьке шоу, існування якого виходить за кордони часу та простору, поєднує речі абсолютно реальні з віртуальністю (...) Дизайнери FINCH Катерина Бякова і Максим Голуб разом з креативним директором CASTA EYEWEAR Андрієм Тітаренком є представниками сучасних компаній, які пропонують більше ніж товар, ніж ужитковість — відчуття, враження, гру, новий досвід,” — розповідає Костянтин.

"У світі епохи Instagram розмиваються кордони між нашими віртуальними і реальними образами, і реальність вже не може існувати як незмінна істина. Цим проєктом ми хотіли започаткувати дискусію про те, що ми, люди, хочемо залишити для себе в підвладному смерті фізичному світі, а що заберемо з собою у вічність віртуальності,” — розповідають про концепцію дизайнери Катерина Бякова і Максим Голуб. — ”Колаборація об'єднала однодумців, і в процесі проєкт вийшов ще більш багатогранним. Результат нашої роботи після презентації буде продовжувати жити в мережі своїм життям, і дуже цікаво, який відгук це отримає в українському та світовому модному середовищі".

“В процесі релізу нової колекції SVITLO ми працювали з доповненою реальністю, і думали, як посилити ефект. Тоді до нагоди став сумісний проєкт з FINCH. Наші погляди на сучасний дигітальний дискурс і інтеграцію доповненої реальності в життя людей унікально збігаються,” — заявив Андрій Тітаренко.

Катерина Бякова, відповідальна за кутюрні образи FINCH, додає: “Масивні і гіпертрофовані аксесуари, створені для колекції, та елементи одягу спроєктовані такими, щоб їх було цікаво залучати до взаємодії з малими та великими об'єктами в камері смартфону, при цьому ми залишились у повній гармонії зі своєю естетикою. Чоловічі образи доповнює взуття від бренду OUTFIELD.”


В експозиції будуть представлені скульптури української мисткині Юлії Бєляєвої, яка вже давно успішно працює з технологіями 3D і віртуальної реальності. Ідея колаборації з‘явилась за декілька місяців до створення концепції показу нової колекції. В процесі підготовки до презентації саме Юлія займалася скануванням, обробкою, друком і довершенням фігур моделей, одягнутих в речі FINCH та окуляри CASTA EYEWEAR. "Мені прийшла до вподоби концепція цього проєкту, і наше спільне з дизайнерами ставлення до технологій 3D моделювання ідей, думок і почуттів; віртуальної і доповненої реальності. Тому я погодилась на цю колаборацію, і вважаю реалізацію вдалою,” - коментує Юлія.
Принт нової колекції створений японським каліграфом Такахіко Ісіі, який спеціально для колаборації з FINCH виконав написи “Віртуальність”, “Реальність”, “Життя” у вигляді японських ієрогліфів. Разом із, як зазначив 
куратор Костянтин Дорошено, “постіронічними гаслами” Максима Голуба: “Віртуальність сповнена веселощів”, “Реальність сповнена розчарування”.

Окремим експонатом експозиції стане репліка нігаугек — перших в світі сонячних окулярів, відтворених майстром з острова Сахалін Дмитром Ігумновим.

Продюсером проєкту виступила Єлизавета Боборикіна, операційний директор FINCH і культурний менеджер.

AR-реалізація виконана командою FFFACE, з якою бренд FINCH вже працював для створення маски з принтом швейцарської мисткині Маріанни Холленштайн. FINCH та FFFACE наразі створюють базовий гардероб з елементами доповненої реальності, який стане наступним кроком AR-інтеграції для дизайнерського бренда, реліз капсули запланований на початок весни 2020.Відеодокументацію проєкту забезпечує продакшн Videohead: в соцмережах покажуть, як втілювалась у життя колаборація. Організаційними питаннями займалася агенція Friends recommend. 3D сканування, прототипування і друк — 3D Fun.
Дизайнери брендів запрошують до взаємодії з новою колекцією, реальними і віртуальними арт-об‘єктами, Instagram-масками і фільтрами в Мистецький Мистецький Арсенал, де презентація триватиме протягом 1 та 2 лютого в арт-спейсі Ukrainian Fashion Week.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.