Перейти до основного вмісту
Олеся Тарасенко 
заступник начальника в Державному центрі зайнятості, виконавчий директор Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine про цікаві події та цікавих людей. На рахунку Олесі багато успішних проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Також Олеся захоплюється блогерством, активний громадський діяч та благодійник. Увійшла у Національний рейтинг «100 жінок Київщини», до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I Національній премії «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW”. Нагороджена орденом «За розбудову України» Та при цьому всьому має 3 управлінських дипломи з відзнакою, MBA Business Administration, Assistant Professor


Життєве кредо: Беріть відповідальність за все, що відбувається з вами в житті на себе. Не намагайтеся змінити світ, все, що вас оточує, є відображенням ваших внутрішніх переконань. Змінюючи свої переконання, ви зміните світ.

Ви все-все знаєте про те, як зробити власний бренд успішним?

Звісно знати все неможливо, але я прагну до цього. Можу дати декілька порад на шкалт цього.
Для розвитку свого бренду потрібно пам'ятати декілька речей: 
▪︎Створення хорошої репутації і авторитету.
▪︎Велика кількість постійних клієнтів.
▪︎Отримання довіри з боку ваших партнерів та клієнтів.
▪︎Обмін думками.
▪︎Результативна робота.
▪︎Впізнаваність у своїй діяльності.
Це основні переваги впорядкованого особистого бренду.

У вашому послужному списку – з десяток місць роботи у різних сферах. Коли ви розуміли, що варто переходити на іншу сходинку кар’єри? Чи легко ви «збираєте речі» й змінюєте оточення? Якщо так, то заради яких цілей?

Кожна нова професія дає мені нові знання та нові враження. Я полюбляю відкривати для себе щось нове. В нашому часі багато смачних нововведень. А я запальна та активна жінка! І хочеться скоштувати їх всі )
Так як я спілкуюсь з різними людьми, то зміна оточення на мене не впливає. Завжди знаходжу спільну мову з людьми!

Редакція нашого видання та весь наш колектив вітає Олесю Тарасенко з днем народження і бажає щастя здоров'я та нових досягнень!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.