Перейти до основного вмісту

Ти не залишишся не поміченою в новій TOYOTA C-HR і одязі від ANNA YAKOVENKO

Бути жінкою, так чи інакше, зобов'язує завжди бути на висоті. У житті кожної з нас настає момент, коли ми починаємо шукати визнання зовні. Зовнішні ознаки успіху - положення в суспільстві, популярність, імідж ... Стереотипне уявлення про модельні стандарти з кожним днем ​​все більше не є підтвердженням запиту аудиторії на реальне зображення жіночого тіла в моді. У спільній зйомці бренду ANNA YAKOVENKO і TOYOTA ми спробували продемонструвати не просто одяг і автомобіль, але «звичайних» людей з їх різноманітністю краси людського тіла і зовнішності. 

У зйомці взяли участь не професійні моделі, не інфлюенсери, за якими спостерігає велика аудиторія фоловерів, а реальні жінки. Професійні моделі дуже легко вживаються в будь-яку роль, але вони не завжди відображають реальних людей. Але ж хто насправді вибирає речі, поспішає відвезти дітей в садок, ламає голову що приготувати на вечерю, і при цьому заключає багатотисячні контракти? Особисто нам цікаво, чим вони цікавляться і як живуть! Адже все це – МИ! 
#NewCHR 

#ЗАЛИШАЙЗВИЧНЕПОЗАДУ 

#CHRHybrid 

#ДЛЯТИХХТОЗНАЄЯКБУТИПОМІТНИМ 

Над зйомкою працювали: 

Фото: Маша Холодзинська @kholodzinskaya 

Мейк: Дарина Юдіна @yuda_darya 

Моделі: Антоніна Заболотна @tonya1809, Ірина Олійник @irenchik0041, Анна Яковенко @an_na.yakovenko, Олена Яковенко @yakovenkoelena 

Автомобіль: TOYOTA C-HR (Тов Автоарт ЛТД, автосалон Toyota @toyota_kharkov) 

Одяг: ANNA YAKOVENKO @annayakovenko

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.