Перейти до основного вмісту

Ти не залишишся не поміченою в новій TOYOTA C-HR і одязі від ANNA YAKOVENKO

Бути жінкою, так чи інакше, зобов'язує завжди бути на висоті. У житті кожної з нас настає момент, коли ми починаємо шукати визнання зовні. Зовнішні ознаки успіху - положення в суспільстві, популярність, імідж ... Стереотипне уявлення про модельні стандарти з кожним днем ​​все більше не є підтвердженням запиту аудиторії на реальне зображення жіночого тіла в моді. У спільній зйомці бренду ANNA YAKOVENKO і TOYOTA ми спробували продемонструвати не просто одяг і автомобіль, але «звичайних» людей з їх різноманітністю краси людського тіла і зовнішності. 

У зйомці взяли участь не професійні моделі, не інфлюенсери, за якими спостерігає велика аудиторія фоловерів, а реальні жінки. Професійні моделі дуже легко вживаються в будь-яку роль, але вони не завжди відображають реальних людей. Але ж хто насправді вибирає речі, поспішає відвезти дітей в садок, ламає голову що приготувати на вечерю, і при цьому заключає багатотисячні контракти? Особисто нам цікаво, чим вони цікавляться і як живуть! Адже все це – МИ! 
#NewCHR 

#ЗАЛИШАЙЗВИЧНЕПОЗАДУ 

#CHRHybrid 

#ДЛЯТИХХТОЗНАЄЯКБУТИПОМІТНИМ 

Над зйомкою працювали: 

Фото: Маша Холодзинська @kholodzinskaya 

Мейк: Дарина Юдіна @yuda_darya 

Моделі: Антоніна Заболотна @tonya1809, Ірина Олійник @irenchik0041, Анна Яковенко @an_na.yakovenko, Олена Яковенко @yakovenkoelena 

Автомобіль: TOYOTA C-HR (Тов Автоарт ЛТД, автосалон Toyota @toyota_kharkov) 

Одяг: ANNA YAKOVENKO @annayakovenko

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…