Перейти до основного вмісту

UFW: ROUSSIN FW 20-21


«Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає» - Антуан де Сент-Екзюпері, «Le Petit Prince» («Маленький Принц»).


2 лютого в рамках Ukrainian Fashion Week відбувся показ колекції FW 20-21 бренду ROUSSINМоделі на подіумі перетворилися в Антуана де Сент-Екзюпері, автора твору «Маленький Принц», зображуючи на стіні малюнки баранчика, удава, що проковтнув слона, самого маленького принца, і в персонажів, які псували створені зображення. Перформанс доповнив музичний супровід. З усіх колонок JBL, наданих акустичним партнером бренду - ЦИТРУС, долинали звуки міста, машин, розмов, які, накладаючись на чистий звук природи, відображають вплив людей і створених ними матеріальних речей на планету і на самих себе. Адже з віком люди підкоряються матеріального світу, втрачають всі духовні якості і починають безглуздо існувати, а не жити. Забувають, що колись були дітьми, забувають, як бачити серцем.
Постановка показу - це сучасна інтерпретація твору, який максимально глибоко розкриває тему зіпсованості внутрішнього світу, дорослих «хвороб» і духовної спраги. При цьому в образах моделей простежуються персонажі твору. Використані в колекції маски і балаклави - це спосіб прикрити дорослими свою голу душу, або зберегти її залишки.
Колекція FW 20-21, як і попередні колекції бренду, виконана з використанням світловідбиваючих матеріалів для безпеки дорожнього руху: худі, штани, кепки і куртки з рефлективними вставками, рефлективні піджаки і краватки, плетені пояси з рефлективно корду. На деякі речі текстильними фарбами з аерографа нанесені написи у вигляді графіті.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI