Перейти до основного вмісту

Колекція Весна-Літо 2020 від FOBERINI

Бренд з сучасною формою та художнім змістом презентував колекцію SS’2020. Команда FOBERINI наслідує свій авторський почерк та продовжує знайомити з різноманіттям орнаментів, композицій, творчими традиціями і особливостями сучасного етнічного стилю. Дизайнери бренду шукали натхнення для створення нової колекції на власній землі. Україна має свою неповторну та багату культурну спадщину. Вишивка — один з головних носіїв та продовжувачів кращих традицій народного мистецтва. Вона стала найбільш яскравим проявом народної автентичності. Сучасне виконання вишитих мотивів є не тільки унікальним декором, а й має глибокий зміст.

У вік свідомого ставлення до природи, бренд не може ігнорувати його в своєму виробництві. Тому, всі матеріали для нової колекції мають переважно натуральний/природній склад. Це улюблений льон, котон та декоративні прикраси із мушлі, що доповнюють вироби. Це є ознакою високої якості та долучення бренду до ряду виробників, що створюють відповідальну моду. Ми віримо, що світ не потребує більше одягу. Йому потрібен якісний та свідомий slow fashion.У новій колекції до улюблених декількома сезонами поспіль традиційних блуз та суконь, дизайнери доповнили ассортимент літніми туніками, короткими спідницями та шортами. А також перевіреної класикою брючних костюмів у новому виконанні. Більшість речей оздоблені розкішною вишивкою в різних техніках - хрестик, гладь та аплікація. Лейтмотив колекції — багатогранна палітра літніх відтінків тканин та декору з рослинних орнаментів.


Ще один почерк бренду — крафтове виробництво. Всі моделі викроєні та виготовлені вручну та довершені традиційними техніками ручної роботи — "пухликами", “збиранками”, китицями та декоративними швами. І це тільки частина дизайнерських та конструкторських рішень для надання унікальності кожному виробу. 
Творці FOBERINI вірять в стиль поза часом та континентів. Натуральні тканини, якісне виконання та художній зміст займуть флагманські позиції в свідомій моді. Жіночність та екологічність — ось кредо нової колекції бренду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…