Перейти до основного вмісту

СТБ: На Євробаченні-2021 Україну має представляти гурт GO-A 

Учора Європейська мовна спілка оголосила про скасування 65-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» через пандемію коронавірусу. Одночасно з цією новиною в українців виникло логічне питання: хто представлятиме нашу країну наступного року та що буде з цьогорічним переможцем - гуртом GO-A? Невдовзі Суспільний мовник заявив, що запропонував гурту Go-A представляти Україну на Євробаченні-2021.

Телеканал СТБ повністю підтримує Суспільного мовника. І хоча нам дуже прикро, що наступного року відбір не проводитиметься, ми вважаємо це рішення правильним у ситуації, що склалася. На Євробаченні-2021 Україну має представляти гурт GO-A. 

Ми пишаємось тим, що за участі СТБ Національний відбір на Євробачення став в Україні подією національного масштабу. П’ять років тому, починаючи нашу співпрацю з UA: ПЕРШИЙ, канал СТБ поставив собі за мету створити майданчик, на якому кожен професійний виконавець може отримати шанс представити свою країну в Європі. 

І нам це вдалося. За 5 років сцена Національного відбору відкрила широкому загалу чимало нових імен, привернула увагу відомих продюсерів, музичних експертів і меценатів, дала успішний старт багатьом молодим артистам, а сам відбір став для країни головною музичною подією року. За перебігом українського відбору тепер уважно слідкують майже всі країни Європи, а прямі ефірі відвідують представники міжнародної преси, офіційних платформ Євробачення та офіційних фан-клубів різних країн. Саме завдяки СТБ у 2016 році у відборі взяла участь Джамала - і повернула Євробачення в Україну. Це дуже гідний результат, яким ми по праву пишаємося. Нагадаємо, у фіналі Національного відбору на Євробачення судді і глядачі одноголосно віддали Go-A максимальну кількість балів - 12. Відео фінального виступу гурту зібрало майже 5 млн переглядів на офіційних Youtube-каналах СТБ та Еurovision song contest.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…