Перейти до основного вмісту

Українська Рада Моди офіційно звернулась до Уряду України та до Міністерства Фінансів

Звернення до Уряду України та до Міністерства Фінансів у зв'язку з абсолютно неприпустимим рішенням позбавити фінансування інституції, що підтримують українську культуру, підготувала Українська Рада Моди (Ukrainian Fashion Council). Так! Мода - це культура! Мода - це культурний продукт, який працює на авторитет України в світі! Мода - це той самий малий бізнес, який є найбільш незахищеним в будь-якій кризовій ситуації. Мода - це робочі місця! Позбавивши фінансування УКФ та позбавивши фінансування українську кіноіндустрію Уряд позбавляє нас з вами підтримки fashion-проектів, партнерства з галереями і музеями, роботи для кіно, підтримки молодих талановитих людей, які мають залишитися в Україні.“Шановний пане Прем'єр-міністре! Шановний пане Міністр фінансів! Звертаємося до вас у зв'язку з надзвичайною ситуацією, що складається у галузі креативних індустрій Украіни в цілому, та у український моді зокрема. Ми цілком розуміємо та підтримуємо карантинні обмеження, що проводяться Урядом. Суб’єкти модної індустрії України в умовах повного припинення продажів і пов’язаної з цим відсутності будь-яких фінансових надходжень, продовжують виплачувати зарплатню працівникам, оренду та комунальні платежі, невідкладні виробничі витрати. Але розвиток індустрії, посилення її експортного потенціалу, створення умов для залучення іноземних інвестицій в цих умовах та підтримка творчої молоді, яка має бачити своє майбутнє в Україні, повністю залежать від фінансування культурних проєктів. Припинення фінансування грантів Українського Культурного Фонду несе ризик руйнування інституцій, які створювалися десятиліттями. Просимо зберегти можливість фінансування проєктів Українским Культурним Фондом на поточний рік у межах, передбачених державним бюджетом.

З повагою,

Андре Тан,
Президент Української Ради Моди
Ірина Данилевська,
Голова Експертного Комітету Української Ради Моди
Тетяна Абрамова
Віце-президент Української Ради Моди,
керівник бренду Rito
Артем Клімчук
Віце-президент Української Ради Моди,
дизайнер бренду Artemklimchuk
Сергій Ткаченко
Віце-президент Української Ради Моди,
керівник бренду Cmoon
Подолян Володимир
Віце-президент Української Ради Моди,
дизайнер бренду Podolyan
Дюденко Ірина
Віце-президент Української Ради Моди
Члени Експертного Комітету Ukrainian Fashion Council:
Сільченко Катерина, дизайнер The Coat by Katya Silchenko
Багінській Руслан, дизайнер Ruslan Baginskiy
Паскаль Юлія, дизайнер Paskal
Смолін Серж, дизайнер Idol
Фролов Іван, дизайнер Frolov
Кононова Олеся, дизайнер Lake studio
...
Всього 126 підписів”

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…