Перейти до основного вмісту

Як зміниться життя киян найближчим часом

Які зміни чекають на киян у зв'язку із карантином у найближчі дні: 
  • з понеділка 23 березня міський транспорт перевозитиме лише працівників критично важливих підприємств, а пускатимуть у траснпорт за спецперепустками 
  •  спортивними й дитячими майданчиками користуватися заборонено
  •  від середи 25 березня в магазинах та аптеках у приміщеннях має бути не більше 1 людини на 10 квадратних метрів
Для недопущення розповсюдження вірусної інфекції, на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.03.2020 № 16 «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території міста Києва» у столиці проводять інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.


«Карантин вводиться для того, щоб убезпечити більшість від можливого зараження. Ця ж більшість сприймає карантин, як канікули. На жаль, велика кількість дітей продовжує гратися на майданчиках, а спортсмени відвідувати ворк-аути. Це неприпустимо в умовах пандемії та надзвичайної ситуації в Україні. У боротьбі з вірусом головна зброя – відповідальність та дотримання таких простих правил, як залишатися вдома, замість прогулянки на дитячому майданчику», – зазначив в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Підприємства, що входять до КО «Київзеленбуд», почали розміщувати на дитячих і спортивних майданчиках інформацію про заборону користування ними на час карантину. Подібні таблички будуть розміщені і в зонах відпочинку на території київських лісів.


Крім того, керуючі компанії з обслуговування житлового фонду розмістять цю інформацію на дитячих майданчиках і у дворах житлових будинків.

У Києві з 25 березня згідно протоколу №16* (посилання на документ наприкінці статті) в аптеках і продуктових магазинах встановлять нові правила, які передбачають, що має бути не більш ніж 1 людина на 10 квадратних метрів.

"Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам мережі продуктових магазинів та аптек забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості 1 особа на 10 м2 та забезпечити заходи щодо дотримання санітарних норм." (пункт 15 протоколу 16)
З понеділка 23 березня у Києві громадський транспорт перевозитиме тільки працівників підприємств, «що забезпечують критично важливі сфери життя міста». «Це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють в продуктових магазинах та аптеках, а також співробітники стратегічних підприємств», - повідомив міський голова.

"З 00.00 год 23.03.2020 року Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) при необхідності залучити перевізників будь-якої форми власності, які здійснюють перевезення пасажирів на автомобільному наземному транспорті, для перевезення за окремо визначеними маршрутами виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні квитки, посвідчення особи та засоби індивідуального захисту." (пункт 4 протоколу 16)
"Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити виготовлення та видачу підприємствам, установам, організаціям, які забезпечують життєдіяльність міста Києва, спеціального квитка для перевезення їх працівників у міському наземному транспорті (трамвай, тролейбус, автобус)." (пункт 2 протоколу 16)
Також, у Києві встановлено режим надзвичайної ситуації. У Києві встановили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня із метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 488 від 20.03.2020. Окрім того, у столиці створили спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня в місті Києві. Керівником спеціальної комісії призначено першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.