Перейти до основного вмісту

INTERTOP запустил канал в TikTok вместе с NK


27 февраля INTERTOP провел эксклюзивный звёздный мастер-класс Насти Каменских о секретах создания креативного контента в TikTok. Событие было посвящено запуску официального канала INTERTOP в этой социальной сети. Бесспорный трендсеттер украинского TikTok, певица, которая первой среди наших звёзд покорила Латинскую Америку своим творчеством, а миллионы пользователей в TikTok – креативными видео, NK стала коучем для гостей мероприятия. Регистрация была открыта в социальных сетях бренда, поэтому самые лояльные фаны и подписчики INTERTOP смогли первыми зарегистрироваться на этот мастер-класс. Вместе с главным редактором журнала Cosmopolitan Александрой Буринской, которая интервьюировала Настю, все гости ивента узнали секреты успеха богини соцсетей, и, конечно, получили советы по созданию контента в TikTok. Более того, NK сама показала как снимать, монтировать и постить видео, которые становятся топовыми. 


«Наша стратегия развития в социальных сетях базируется на золотом правиле «Развлекай. Обучай. Помогай». И сегодняшний мастер-класс от NK является лучшей иллюстрацией этих слов,» – комментирует маркетинг директорка INTERTOP Ukraine Валерия Толочина. 
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI