Перейти до основного вмісту

Ukraine WOW від «Укрзалізниця» встановила рекорд України як найбільш відвідувана виставка в історії країни


Ukraine WOW від «Укрзалізниця» встановила рекорд України як найбільш відвідувана виставка в історії країни. За 4 місяці тут побувало 333 335 відвідувачів. Це підтвердив експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін. Рекорд поставили протягом останньої онлайн-екскурсії, яку вже побачило 10000 глядачів. Трансляція доступна на Facebook-сторінці проєкту. Там ви можете востаннє прогулятися виставкою разом з керівницею проєкту Ярославою Гресь, познайомитися з командою, що власноруч створювала вау-експонати, і розділити тріумф від рекорду в прямому ефірі. 

Експозиція Ukraine WOW наразі не прийматиме відвідувачів у зв’язку з проголошенням всеукраїнського карантину Кабінетом міністрів України. 
Ukraine WOW — це інтерактивна виставка-подорож з десятками інтерактивних інсталяцій та унікальних експонатів. Від рожевого вагону та тунелю кохання до Апостола Федорова та скульптур Архипенка. Від унікальної абетки Георгія Нарбута і мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко, до віртуальної реальності, де можна політати над Батьківщиною-матір’ю та зсередини побачити «дев’ятку» — найбільшу доменну піч у Європі. 
Організатором виставки Ukraine WOW стала АТ «Укрзалізниця», а над її створенням працювала агенція Gres Todorchuk.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI