Перейти до основного вмісту

#ConvictusMaskChallenge

Час вносить корективи у наші дії. Тепер замість вишуканого одягу деякі українські дизайнери шиють маски та захисні костюми для лікарів, перепрофілювавши свої невеликі підприємства. Так, наприклад, бренд KASS виготовляє надзвичайно креативні брендові маски високої якості, гроші від продажу яких спрямовує на виготовлення одноразових масок і костюмів для дитячих будинків та лікарень.


З початком пандемії Богдан Касс перелаштував свої виробничі потужності на виготовлення захисних масок та костюмів для робітників медичних закладів та дитячих будинків. За місяць роботи над благодійним проектом дизайнер надав допомогу 3 лікарням (Національному інституту рака, Київській міській клінічній лікарні №5, Київській міській клінічній лікарні №9), 4 дитячим будинках (Київському міському будинку дитини «Берізка», Дарницькому дитячому будинку-інтернату, Святошинському дитячому будинку-інтернату, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1) та ВБО «Конвіктус Україна» .
Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» працює з уразливими групами населення. У будь-яких умовах співробітники організації залишаються поряд з тими, кому потрібна допомога. Соціальні працівники надають послуги тестування на ВІЛ, проводять скринінг на туберкульоз і намагаються допомогти пацієнтам вчасно отримати необхідну медичну допомогу. У разі виявлення позитивного результату тесту на ВІЛ людина супроводжується до диспансерного обліку та їй надається відповідне лікування. 

Щоб виїжджати до людей, треба мати постійний запас засобів захисту – масок, рукавичок, стерилізаторів. Найбільше не вистачає МАСОК. Саме ця проблема змусила організацію почати пошук партнерів, що могли б допомогти забезпечити соціальних працівників ВБО «Конвіктус Україна» достатньою кількістю захисних масок. 

Першим відгукнувся Богдан Касс – один із наймолодших українських дизайнерів, засновник бренду KASS.


Допомога Богдана Касса надихнула благодійну ВБО «Конвіктус Україна» на оголошення початку #ConvictusMaskChallenge, умови якого надзвичайно прості: залиште на фб-сторінці ВБО «Конвіктус Україна» повідомлення про бажання надати соціальним працівникам ту кількість багаторазових чи одноразових масок, яку ви можете, а організація, використавши хештег #ConvictusMaskChallenge, із задоволенням розкаже про вас та вашу участь у проєкті. 

Долучайтеся до цієї активності! Адже в умовах карантину треба дбати не лише про свій захист, а й про захист оточуючих.

_______________________________________________________________
 #ЗахистиСоціальногоПрацівника #ConvictusTeam  #ConvictusMaskChallenge

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…