Перейти до основного вмісту

ОНЛАЙН ЦЕРЕМОНІЯ ПРИВІТАННЯ ФРОНТМЕЙКЕРІВ ІННОВАЦІЙНОЇ РЕАЛЬНОСТІ

У світі, навіть серед найнесподіваніших викликів, обов’язково мають залишатися непохитні фундаменти, щось стабільне і міцне, як точка опори, а тому 4 червня о 14:00 год. відбудеться ТРАДИЦІЙНА УРОЧИСТА ПІДСУМКОВА СЕСІЯ Київської Малої академії наук за результатами 2019-2020 навчального року – адже юні винахідники та пошуковці столиці заслуговують на визнання своїх перемог, незважаючи ні на що! Темою цьогорічної церемонії нагородження стала номінація, якої достойні усі ті, кого власні кроки в науку привели на МАНівський п'єдестал, – «Фронтмейкери інноваційної реальності». Адже наші вихованці – це і справді ті, хто в авангарді юнацьких прагнень пізнати СВІТ щоденно підкорюють інноваційні Еверести.
Києве, пишайся: щороку понад 100 вихованців Київської МАН виборюють перемоги на всеукраїнських юнацьких наукових конкурсах, близько 20 – на міжнародних. Вони стають власниками патентів на свої винаходи та публікують статті в наукових виданнях. Загалом, кожного року до 9000 юних МАНівців займаються науково-дослідницькою діяльністю, і всі вони є переможцями. Переможцями у пошуку самих себе, свого місця в житті! Усі, хто прагне прогресу і розвитку в нашій країні, мають підтримати їх – саме ці діти цей прогрес створюють своїм інтелектом, талантом та завзятістю!
4 червня команда Київської МАН разом з Департаментом освіти і науки представить столиці не лише досвід і традиції нашої академії, а й альтернативний формат традиційної урочистої зустрічі зі справжніми фронтмейкерами інноваційної реальності. Саме в посткарантинному періоді ми з усією відповідальністю перед вихованцями та колегами-наставниками проведемо наймасштабніше онлайн нагородження переможців ІІ етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та їх наукових керівників, а також тих вихованців Київської МАН, чиї наукові проєкти перемагали на міжнародних наукових конкурсах або ще представлятимуть Україну на них. Кожен з 1500 учасників церемонії нагородження відчує свій високий статус серед тих, кому належать Київ та Україна майбутнього!
Трансляція церемонії відбуватиметься на платформах Facebook, Youtube, на сайті та супроводжуватиметься креативним втіленням нового формату онлайн нагородження.
Запрошуємо до участі партнерів та журналістів, тих, хто цікавиться наукою та підтримує талановиту молодь, а також усіх, хто вірить у поступ та можливості інноваційної реальності і, звісно, її фронтмейкерів.


У наукового пізнання немає кордонів! Є нові шляхи і впевнені кроки!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…