Перейти до основного вмісту
После громкого возвращения на неделю моды, бренд KASS начинает активную подготовку к следующим проектам! Так первым этапом стало посещение ивента от общественной организации «Школа героїв». Дизайнер бренда был приглашен в качестве героя из фешн индустрии, что дало возможность юным талантам пообщаться с взрослым представителем индустрии моды.
«Очень важно посещать подобные события, ведь если ты можешь стать для кого-то примером, или хотя бы советчиком, почему бы и нет? Было бы замечательно, если и в моем детстве, была возможность задать те самые вопросы человеку, который с профессиональной точки зрения подскажет и поделиться ценным опытом. Возможно, тогда, свой первый показ я сделал еще в 14 или 15 лет», - говорит дизайнер Богдан Касс


Именно на этом мероприятии команда бренда и встретила талантливых ребят с рекламного агентства «Nahaba Agency». «Оказывается не только для детей, но и для взрослых полезно посещать такие ивенты. В первый день знакомства мы не только обсудили идею о создании инстаграм-масок, мы даже определились с их количеством, набросали эскизы и определились с цветами. Люди, которые влюблены в свое дело, ценят свое время и нацелены исключительно на максимальный результат, очень вдохновляют. Все эти качества я увидел в наших новых друзьях-нахабах, которые и помогли нам реализовать задуманную идею!».Создание масок в индейской стилистике не имеет отношения к идее и концепции нового проекта, это скорее всего красивая точка, в финале истории, живущей внутри коллекции FW 20-21. Но сам тандем с криэйторами из «Nahaba Agency», имеет то прямое отношение к новым большим делам бренда. Уже сегодня каждый может воспользоваться инста-масками от бренда KASS и ощутить себя коренным индейцем.
Instagram Masks: Nahaba Agency 
Photo: Andrey Shurpin 
Model: Zhenja Goncharenko

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…