Перейти до основного вмісту

Бренд L.A.B by Ternovskaya представил новую коллекцию Desert

Бренд L.A.B by Ternovskaya представил новую коллекцию Desert сезона весна/лето 2020. Главным вдохновением для дизайнера Ольги Терновской стало ее путешествие в ОАЭ, ритм и масштаб Дубая, сила и многогранность пустыни. Это первая коллекция бренда, в которой дизайнер использовала инновационный материал тенсел. Также Терновская представила первые работы в направлении upcycle: юбки ассиметричного кроя получили жизнь после переработки старого денима. 


Коллекции L.A.B by Ternovskaya – это всегда непринужденная женственность, где формы природы балансируют с архитектурными силуэтами. В коллекции Desert дизайнер совместила архитектуру Дубая с идеальными формами природы пустыни. Цветовая палитра выбрана не случайно, в ней преобладают натуральные оттенки: песочный, белый, черный, с вкраплениями ярких и акцентных красок. Расслабленные фасоны не обременяют на излишнюю строгость, наоборот позволяют девушке быть свободной и легкой, даже в брючном костюме. В фокусе высокая линия посадки изделий, оборки, асимметричные вырезы и массивные банты на спине, завершающие образ. “Во время путешествия пустыня стала настоящим открытием для меня. Как абсолютно пустое пространство может быть настолько гармоничным, спокойным и безумно красивым. Вокруг только дюны, которые как уложенные ветром рюши постоянно меняют свой узор. Ярко-зеленые кактусы с розовыми цветами вдохновили меня на маленькие детали в одежде – так я решила добавить акцентные банты на спине изделий. Вся пустыня – идеально чистое пространство, которое так легко могли бы испортить пластиковые бутылки на песке. Поэтому, чтобы не испортить мир вокруг, все ткани в коллекции биоразлагаемые. Только натуральные материалы позволяют коже дышать и функционировать естественно. Меня вдохновила национальная одежда, обычно она монохромная – черная, белая. Я создавала коллекцию по этим же правилам: свободный крой и силуэт, лаконичность, спокойствие и натуральность” - Ольга ТерновскаяL.A.B by Ternovskaya основан Ольгой Терновской в 2015 году. Live and Believe – именно так расшифровывается название бренда, вдыхая каждым словом новые силы, наполняя мечтами, верой в будущее и желанием не останавливаться ни на миг. 
 

L.A.B by Ternovskaya


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…