Перейти до основного вмісту

OFD Digital: Kristina Laptso

Бренд Kristina Laptso поедставляє в колекціях яскраві кольори,сміливі дизайнерські рішення сповнені особливими кроями, які передають стиль та напрямок далеких 70-х в єднанні з сучасними трендами. Це щоденний шик для впевненої в собі жінки, яка залишається в центрі уваги. Бренд використовує натуральні ткани європецських виробників. Перевагу надає жакарду, шовку, органзі в обєднанні, з контрастними вінілом ,шкірою та шерстю. Важливим етапом творення є процес виконання виробу-кожна річ має свій внутрішніі світ, який свідчить про високий ревень якості та індивідуальності.
Гаслом бренду є #loveneverends любов, яка не закінчується і кожен виріб, який обирає клієнт, сповнений нею!


Нова колекція Kristina Laptso під назвою «Sorry i’m bad”, створена для сміливої жінки, яка не боїться експериментувати, вона впевнена у своїй красі та завжди в епіцентрі цікавих подій. Колекція побудована на контрастах. Чорний зовні - яскравий всередині. Чорний, як життя, яке не містить у собі сенсу без яскравого,як символа вічної любові.. В створенні колекції , дизайнер надихається силуетами та лініями давніх 70-х, змішуючи їх із сучасною культурою. . Геометричні силуети, прості лінії та V- силуети надають колекції витонченості, а яскрава кольорова палітра має унікальну властивість ефективно покращувати енергійність та піднімати настрій. Для нової колекції дизайнер обрала розкішні жакарди, шовк, прозору органзу, та поєднала їх із важкими фактурами тканин, вінілом та шерстю. Колекція "Sorry, I'm bad" надихає бути сміливими та не боятись комбінувати яскраві кольори та фактури. Унікальна властивість колекції Kristina Laptso, це те що більшість одиниць одягу з колекції можна поєднувати з різноманітними елементами одягу, та завжди бути #inlove.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…