Перейти до основного вмісту

OFD Digital: Kristina Laptso

Бренд Kristina Laptso поедставляє в колекціях яскраві кольори,сміливі дизайнерські рішення сповнені особливими кроями, які передають стиль та напрямок далеких 70-х в єднанні з сучасними трендами. Це щоденний шик для впевненої в собі жінки, яка залишається в центрі уваги. Бренд використовує натуральні ткани європецських виробників. Перевагу надає жакарду, шовку, органзі в обєднанні, з контрастними вінілом ,шкірою та шерстю. Важливим етапом творення є процес виконання виробу-кожна річ має свій внутрішніі світ, який свідчить про високий ревень якості та індивідуальності.
Гаслом бренду є #loveneverends любов, яка не закінчується і кожен виріб, який обирає клієнт, сповнений нею!


Нова колекція Kristina Laptso під назвою «Sorry i’m bad”, створена для сміливої жінки, яка не боїться експериментувати, вона впевнена у своїй красі та завжди в епіцентрі цікавих подій. Колекція побудована на контрастах. Чорний зовні - яскравий всередині. Чорний, як життя, яке не містить у собі сенсу без яскравого,як символа вічної любові.. В створенні колекції , дизайнер надихається силуетами та лініями давніх 70-х, змішуючи їх із сучасною культурою. . Геометричні силуети, прості лінії та V- силуети надають колекції витонченості, а яскрава кольорова палітра має унікальну властивість ефективно покращувати енергійність та піднімати настрій. Для нової колекції дизайнер обрала розкішні жакарди, шовк, прозору органзу, та поєднала їх із важкими фактурами тканин, вінілом та шерстю. Колекція "Sorry, I'm bad" надихає бути сміливими та не боятись комбінувати яскраві кольори та фактури. Унікальна властивість колекції Kristina Laptso, це те що більшість одиниць одягу з колекції можна поєднувати з різноманітними елементами одягу, та завжди бути #inlove.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…