Перейти до основного вмісту

Члени Ukrainian Fashion Council підтримали молодих дизайнерів

Українські дизайнери, члени Ukrainian Fashion Council, ініціювали підтримку фіналістів XXI Конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», аби послабити фінансове навантаження під час створення колекцій. Вони передали тканину до офісу Ukrainian Fashion Week для молодих дизайнерів-конкурсантів, яку можна використати для пошиття фінальних луків.


Дякуємо дизайнерам та брендам, які долучилися до цієї ініціативи:

 · Андре Тан, Andre Tan;

· Артем Климчук, ARTEMKLIMCHUK;

· Володимир Подолян, PODOLYAN;

· Анна Арутюнова, ARUTIUNOVA;

· Дар’я Гавриленко, Darja Donezz;

· Дар’я Чупріна, Chuprina;

· Іван Фролов, FROLOV;

· Ірина Діль, Iryna Dil;

· Катерина Квіт, Kateina Kvit;

· Катерина Сільченко, the COAT;

 · KOSTELNI,   Дім моди 

· Оксана Голубченко, T.Mosca;

· Оксана Муха, Oksana Mukha;

· Олена Ворожбит і Тетяна Земскова, Vorozhbyt&Zemskova;

· Олена Олійник, Aliona Oleynyk;

· Олеся Кононова, Lake Studio;

· Руслан Багінський, Ruslan Baginskiy;

· Серж Смолін, IDoL

· Софія Русинович, ROUSSIN;

· Тетяна Абрамова, Rito;

· Юлія Паскаль, Paskal.

Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для багатьох уже відомих у світі українських дизайнерів. Саме тому дизайнери підтримали молоді таланті, аби допомогти наступному поколінню заявити про себе, а отже – долучитися до майбутнього української моди.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…