Перейти до основного вмісту
В новой коллекции 7/11 Basic 2020 искусствоведы заприметят оммаж художникам Ренессанса, а все остальные — уход от повседневности к более элитному формату. Это тот самый деми-кутюр, который сейчас покоряет подиумы — на радость всем, кто пресытился стритвиром и дорос до высокой моды. Воображаемая героиня линейки знает себе цену, разбирается в искусстве и стремится применить эти знания в создании образов. Она готова носить белый не только в теории и каждый день выглядит так, будто приглашена на событие года.


Топы от бренда 7/11 больше не похожи на одежду для спорта, а скорее на волнующие бюстье. Брюки стали шире, защипы — объемнее, а на некоторых моделях появились скульптурные галифе. Штанины достаточно длинные для того, чтобы завязывать поверх ремешки на босоножках, как это делают модные инфлюенсеры. Дав волю фантазии в декоре, дизайнер бренда осторожничает с оттенками. Яркая палитра здесь ни к чему. Только молочный, кремовый, хаки и черный — вечный и новый в каждом сезоне. Ну а если все-таки хочется цвета, можно дополнить лук актуальными кружевными косынками и объемными рукавами-буфами, сбежавшими с полотен все той же эпохи Возрождения.
Не забыта и любимая брендом тема путешествий, которых сегодня всем так не хватает. В ожидании открытия границ дизайнер предлагает перемещаться по городу, применяя стиль сафари — в его ультраженственной версии. Речь об удлиненных рубашках, струящихся кюлотах и комбинезонах — функциональных и эффектных одновременно. 


Вся коллекция выполнена из материала натурального происхождения «Тенсел», который изготавливают из древесины австралийского эвкалипта и подвергают нанообработке. Его производство практически безотходно и не наносит вреда окружающей среде. 


Получился микс трендов, инноваций, арта и фирменных деталей 7/11 Seven Eleven, по которым вас будут узнавать.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…