Перейти до основного вмісту

У новому форматі відбудеться фінал Конкурсу «Погляд у майбутнє»

31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України. Партнери конкурсу – Ukrainian Fashion Week та IED Istituto Europeo di Design. Конкурс «Погляд у майбутнє» 2020 відбувається за підтримки Українського культурного фонду.


"Одним із найважливіших напрямків нашої роботи має бути пошук та підтримка талановитих молодих дизайнерів. Fashion-індустрія не може існувати без постійного притоку свіжої крові. Ми створили в Україні унікальну послідовність проєктів – «креативну вертикаль» – яка дає змогу молодим дизайнерам з одного боку легко, а з другого боку свідомо входити у складний світ великої моди. Креативна вертикаль передбачає участь у конкурсі "Погляд у майбутнє", після якого можна створити і показати невелику колекцію (до 12 образів) на платформі New Names, а потім – показати колекцію (до 20 образів) на платформі Fresh Fashion. Обидві платформи – невід’ємні складові Програми кожного сезону Ukrainian Fashion Week
У складні часи всесвітньої кризи, спричиненої пандемією Covid-19, саме молоді дизайнери потребують найбільшої підтримки. Для того, щоб знизити фінансове навантаження на створення колекції для фіналу «Погляду», члени Ukrainian Fashion Council передали молодим дизайнерам тканини для пошиття конкурсних колекцій. Ukrainian Fashion Council ініціював програму менторства, тож фіналісти «Погляду в майбутнє» 2020 не тільки під час підготовки до шоу, а цілий рік матимуть можливість консультуватися з досвідченими дизайнерами з професійних питань. Безперечно, для молодого покоління участь у «Погляді» сьогодні стає і найбільшим викликом, і найбільшою можливістю одночасно. Наше завдання – надати молодим дизайнерам максимальну мотивацію рухатися вперед!" – голова Експертної ради Ukrainian Fashion Council Ірина Данилевська


Цього року "Погляд у мабутнє" проходитиме у принципово новому форматі: пряма трансляція фіналу конкурсу буде доступна для перегляду у будь-якій частині світу. 
Під час фіналу журі визначить долю трьох офіційних премій конкурсу.
Ґран-прі. Володар Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє» буде представляти Україну на International Young Designers Contest, а також отримає можливість участі у New Names в рамках Ukrainian Fashion Week. Також дизайнер отримає стипендію на навчання на одному із курсів IED Istituto Europeo di Design. 
Друга офіційна премія. Володар премії буде представляти Україну на International Young Designers Contest, а також отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7. 
Третя офіційна премія. Дизайнер, що посяде третє місце, отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7.
Фіналістами ХХІ «Погляду в майбутнє» стали:
1. Бойко Марина (м. Київ)
2. Василега Катерина (м. Суми)
3. Гелла Катерина (м. Харків) 
4. Грищенко Лілія (м. Київ)
5. Данилюк Ольга (Хмельницька обл., м. Нетішин)
6. Жаманюк Тетяна, Залецька Анна (м. Київ)
7. Загребельна Анастасія (м. Миколаїв)
8. Зволинська Єлизавета (м. Київ) 
9. Кирилова Єлизавета / Дзівідзінський Владислав (Донецька обл., м. Маріуполь / м. Івано-Франківськ)
10. Климус Тетяна (м. Львів)
11. Ковальська Діана (Вінницька обл., м. Калинівка)
12. Кузьменко Анна (Київська обл., м. Бровари)
13. Лазоренко Олена (Київська обл., м. Біла Церква)
14. Лежніна Анастасія(м. Миколаїв)
15. Мерва Марʼяна (м. Львів)
16. Токовенко Альона (м. Київ)
17. Цугуй Анастасія (м. Чернівці)
18. Ювженко Альона (Київська обл., м. Біла Церква)

Тизер Конкурсу:


Ми гарантуємо, що всі події програми Конкурсу будуть проведені саме так, як буде можливо це зробити згідно із ситуацією в Україні на момент проведення заходу. Ми не збираємося порушувати закон і наражати учасників на небезпеку. Їхнє здоров’я та безпека для нас понад усе.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.