Перейти до основного вмісту

УКРАЇНСЬКІ ЗІРКИ ЗНАЙОМЛЯТЬ МОЛОДЬ З ЖАНРОМ ЕСЕ


Вперше в Україні за підтримки Київської Малої академії наук стартувала міжнародна освітня платформа «ЕСЕ». Мета команди проєкту – допомогти підростаючому поколінню дібрати «ключі» до створення свого кращого «Я» та навчити їх чітко формулювати і висловлювати свою позицію, розвивати навички критичного мислення та виділяти потрібне серед величезного потоку інформації.


Ольга Сумська, Ахтем Сеітаблаєв, Артем Пивоваров, Нікіта Добринін, Марта Адамчук, Олександр Лещенко, Маша Виноградова та Тімур Мірошниченко стали першими зірковими наставниками підлітків у Всеукраїнському письмовому конкурсі «ЕСЕ», створеному у рамках однойменного проєкту.


Жанр есе – є досить поширеним у багатьох країнах світу, адже він дає змогу викладачам у ВНЗ та потенційним роботодавцям виявляти здібності людини чітко викладати думки, ставити питання та знаходити відповіді, і найголовніше – формувати висновки, згідно своєї власної позиції.
Протягом двох місяців щопонеділка о 12:00 команда проєкту «ЕСЕ» разом з видатними українцями, чий досвід представляє унікальні знання для мотивації, оголошували нову тему есе для підлітків зі всієї країни.
Зацікавлена молодь мала змогу розповісти про історію значущої для них людини, поміркувати над сенсом життя, висловити думки про музику та майбутнє телебачення, надихнутися темою власних успіхів, приміряти на себе геройські суперздібності і відповісти на питання «Чому мені не байдуже…».
Ці теми ще раз підкреслили для організаторів необхідність створення такого проєкту, який виявляє талановите свідоме покоління, що вже зараз започатковує сучасне майбутнє України.
Отже, позаду 10 тижнів, 8 зіркових учасників, 9 талановитих переможців у дев’яти цікавих темах, 13 найкращих есе за версією неупередженого журі, що потрапили до друкованого видання проєкту «Історія людини, яку ніхто не знає…», а також безліч зацікавлених учасників зі всієї України, які прагнуть оволодіти жанром есе.
Наразі, під час літніх канікул, у рамках проєкту запланована серія вебінарів від провідних спеціалістів у різних галузях знань, які спрямовані допомогти молодим авторам оминути труднощі під час роботи з тексом, а також подолати власні бар’єри, які виникають у них на шляху до успіху.
«Учасники проєкту «ЕСЕ» – це нова генерація нашої країни. Щотижня їхні твори з кожним рядком занурювали нас у іноді не прості, але такі цікаві історії. Тому, ми дуже хочемо познайомити українців з якомога більшою кількістю творів досі невідомих, але таких унікальних талановитих авторів, які згодом будуть прославляти Україну в світі. Ми зобов'язані підтримати їх на початку шляху, тоді, коли вони особливо потребують уваги своєї країни» – каже автор і продюсер проєкту «ЕСЕ» Катерина Коллєр.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…