Перейти до основного вмісту

Оголошено фіналістів конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv-2020

З 10 червня по 3 вересня в Україні втретє проходить Fashion Film Festival Kyiv-2020. Цього року фестиваль відбувається в онлайн-форматі. 
Організатори фестивалю − FILM.UA та Ukrainian Fashion Week
Fashion Film Festival Kyiv-2020 відбувається за підтримки Українського культурного фонду.
Загалом, до участі в конкурсній програмі фестивалю цього року було подано 124 роботи. У шортлист фестивалю потрапило 16 фільмів. Для 6 з них показ на фестивалі стане прем’єрним. 


«Уже третій рік поспіль Fashion Film Festival Kyiv є успішним прикладом колаборації світу моди та кіно. Незважаючи на нові умови проведення індустріальних заходів, цього року нам вдалося на 30% збільшити кількість учасників конкурсу. І це, безперечно, свідчить про актуальність і необхідність нашого фестивалю»,Ірина Костюк, продюсерка FILM.UA Group, співорганізатора Fashion Film Festival Kyiv. 
У 2020 році фестиваль розширив свою географію. Серед фіналістів конкурсної програми не тільки українські автори, а й творці з Італії, Росії та Іспанії. 


«Ми не позиціонували фестиваль як міжнародний. Історично так склалося, що він є орієнтованим в першу чергу на українських режисерів та українські фільми. На їхню промоцію та підтримку. Але, за умов, коли кордони виявилися закритими і вже звичний нам культурний обмін значно ускладнився, ми розуміємо, як важливо зберігати загальний контекст для розвитку галузі та жанру.
Цього року ми отримали ще більше конкурсних робіт з-за кордону. У шортлисті це майже третина всіх фільмів. Переважно, це дуже міцні професійні роботи, які демонструють традиційні риси жанру. 
Тим цікавіше спостерігати за експериментальними форматами багатьох українських відео. Наші режисери перебувають в активному пошуку нових засобів. Перед ними постало складне завдання знайти можливості для відображення актуальних тем, співзвучних пересічному глядачеві, засобами такого унікального жанру, як fashion-фільм.
Пандемія, поза сумнівом, дуже вплинула і на кіновиробництво. У нашому випадку, через те, що рекламні кампанії брендів були серйозно скориговані, фільми 2020 року позначені значно скромнішими бюджетами. Набагато частіше режисери змушені були йти на компроміси, щоб закінчити свою роботу. Ми врахували ці обставини. І ввели у програму фестивалю новий формат – презентацію фільмів- прем'єр. Це дасть змогу показати українському глядачеві фільми, що не потрапили до шортлиста, але цікаві та варті уваги», − Петро Мамчич, програмний директор Fashion Film Festival Kyiv. 


Роботи учасників оцінювало міжнародне журі конкурсу, до складу якого були запрошені:

· Вілмер Вільямс (Аргентина) – засновник і директор Buenos Aires International Fashion Film Festival (BAIFFF);
· Анастасія Калита (Україна) – журналістка, головна редакторка видання про мистецтво Your Art;
· Ніколо Монтанарі (Велика Британія) – консультант з fashion-фільмів, стратег з розвитку кінофестивалів та співзасновник Berlin Fashion Film Festival; 
· Ігор Стеколенко (Україна) – український режисер, співзасновник студії We Are Buro;
· Наталка Якимович (Україна) – креативна продюсерка, генеральна продюсерка Pay TV каналів FILM.UA Group.

«Тішить, що з’явився міжнародний формат, незалежно від того, які були причини. Українські роботи виглядають дуже органічно разом із міжнародними. Тішить, що ситуація, пов’язана з пандемією, ніяк не вплинула на зміст робіт. А навпаки, простимулювала пошук оригінальних рішень. Адже обмеження стимулюють творчість», – Ігор Стеколенко, український режисер, член журі Fashion Film Festival Kyiv-2020. 
Фіналісти конкурсу Fashion Film Festival Kyiv-2020 (за абеткою):
1. Before The Date, режисери Tonny Brooks, Марія Маслій
2. Behind the Curtain, режисери Giacomo Boeri, Matteo Grimaldi (The Blink Fish)
3. Frolov TV Hot News!, режисер Юрій Двіжон
4. Iamwhoiam, режисер Олександр Прилуцький
5. i'll Say It First, режисерка Олена Шевченко
6. I'm here, режисерка Катерина Тюрина
7. Hotel MFW, режисери Giacomo Boeri, Matteo Grimaldi (The Blink Fish) 
8. Human Design, режисери Степан Павлюк, Андрій Тартишніков
9. Misconcept, режисери Jorj Jorburj, Ігор Даровський
10. Noise, режисер Антон Ванчак
11. Nuevos Tiempos. Nuevas Rebajas, режисер Victor Claramunt
12. Purification, режисерка Анастасія Лісенко
13. The Woman Suit, режисер Єгор Паркер
14. Welcome to Milan, режисери Giacomo Boeri, Matteo Grimaldi (The Blink Fish)
15. Портрет, режисерка Анастасія Ковальчук 
16. Ритм у кармані, режисерка Владлена Сабова
Показ фільмів-фіналістів конкурсної програми відбудеться 27 липня о 18:00 на YouTube-каналі FILM.UA Group.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.