Перейти до основного вмісту

International Young Designers Contest 2020


5−8 жовтня 2020, Київ
IYDC (International Young Designers Contest), один із наймасштабніших та найвпливовіших професійних конкурсів у Східній та Центральній Європі, відбудеться у новому унікальному форматі. Цього року через глобальну пандемію, спричинену COVID-19, заходи по рограми IYDC
будуть організовані повністю в режимі онлайн. Команда IYDC вважає, що діджитальний формат відповідає вимогам сучасної ситуації та водночас надає молодим талановитим дизайнерам можливість навчитися працювати у нових реаліях.Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council. Проведення конкурсу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design.


IYDC 2020 об’єднає найкращих молодих дизайнерів у першу чергу Східної та Центральної Європи. Унікальна концепція відбору конкурсантів дає підстави сміливо заявляти про це, адже кожен учасник International Young Designers Contest є переможцем професійного конкурсу у своїй країні, що забезпечує безпрецедентний рівень конкурсантів та увагу міжнародної fashion-спільноти до проведення конкурсу. Свою участь у IYDC 2020 підтвердили 13 країн, у 5 з яких на сьогодні вже пройшли національні відбори. Оргкомітет очікує у фіналі рекордну кількість учасників за час існування конкурсу – 22 молоді дизайнери представлятимуть Естонію, Латвію, Литву, Молдову, Польщу, Угорщину, Україну, Чехію, а також Азербайджан, Білорусь, олгарію та Словенію, які приєдналися до конкурсу вперше.
«Молоді таланти народжуються і потребують підтримки, незалежно від того, що відбувається у світі. Позбавити їх можливості продемонструвати себе і свій творчий потенціал, аргументуючи це глобальними катаклізмами, було б несправедливо і безвідповідально. Тому для нашої команди провести конкурс у цьому році − принципова позиція. Не фокусуватись на перешкодах, а знаходити рішення, об’єднуючи зусилля з нашими партнерами. Нас надихає, що кількість фіналістів цьогоріч зросла. Ми дуже вмотивовані й налаштовані оптимістично», − зазначила керівниця проєкту Вікторія Харченко.
Цього року серед фіналістів – «незалежний учасник», який був обраний оргкомітетом IYDC. Його роботу відібрали на конкурсній основі серед заявок із країн, які не проводять національні конкурси чи ще не мають партнерства з IYDC, а саме з Гани, Іспанії, Канади, Нідерландів та Франції. Незалежний дизайнер-учасник IYDC 2020 представлятиме Нідерланди.
Презентація фіналістів та їхніх колекцій відбуватиметься з 5 по 7 жовтня на офіційному Youtube-каналі Ukrainian Fashion Week. 8 жовтня, під час онлайн-пресконференції всіх учасників конкурсу, членів журі, партнерів конкурсу з акредитованими міжнародними та українськими медіа, буде оголошено переможця IYDC.
Переможець International Young Designers Contest 2020 отримає Ґран-прі $5000 для розвитку свого бренду від організаторів конкурсу, а також стипендію від Istituto Europeo di Design на навчання на одному із літніх курсів IED.
За два роки існування IYDC презентував 36 фіналістів із 16 країн Східної та Центральної Європи. International Young Designers Contest створив сильне ком'юніті та налагодив міцні партнерські зв'язки між 17 організаціями, кожна з яких є провідною інституцією у роботі з молодими дизайнерами у своїй країні.
Ініціюючи проведення конкурсу в такий складний час, Україна підтверджує своє лідерство як центр для відкриття та промоції молодих талантів у європейському культурному середовищі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.