Перейти до основного вмісту

Відомі українські телеведучі в проєкті бренду SOLH розповіли про вплив карантину на їхнє життя

Український бренд жіночого одягу SOLH зібрав в одному проєкті топових телеведучих України та поцікавився змінами в їх житті у зв'язку зі світовою пандемією і вимушеної ізоляцією. Соломія Вітвіцька, Лілія Ребрик, Надія Матвєєва і Лідія Таран розповіли про нові правила власного життя і побуту, а також про плани й можливості, які подарував карантин.
Бренд SOLH - студія жіночого одягу, яка прагне не просто йти в ногу з часом, а випереджати тенденції. Так, засновниця бренду - Олена Хашим - оголосила про перехід бренду на відповідальне виробництво і зменшення складських залишків в колекціях. Нові правила розвитку модної індустрії не обійшли стороною бренд, але команда прийняла всі виклики й вже готується до нової історії.

Лідія Таран, телеведуча каналу 1 + 1
Яким був ваш головний інсайт під час карантину?
Головний інсайт карантину - посидівши трохи вдома, я неочікувано зрозуміла, що в мене дуже мало домашнього одягу. А ще стало ясно, що завдяки сучасним технологіям, вдома може відбуватися все, що завгодно і життя може зберігати таку ж активність, як і до карантину. Ми зовсім не втратили ні з ким зв’язок, навпаки - зустрічі з друзями стали регулярними і дуже атмосферними, завдяки Zoom та іншим програмам для спілкування. Соціальна дистанція та ізоляція дозволила відпочити від постійних вечірок та івентів та навчитися цінувати час з близькими та рідними людьми. 
Як проходять зараз ваші вихідні, чим займаєтеся?
Мої літні вихідні минають на дачі: тут є мальовнича річка, сапи, на яких я обожнюю плавати, мама, з якою тепер ми проводимо багато часу разом. Спокійне українське, домашнє літо, яке подарувало нам час для особливих моментів. Навіть донечка у захваті від такого літа - справжнього та дуже родинного. 

Чи вплинуло введення карантину на вашу роботу?
Карантин досить сильно пожвавив мій робочий процес - новинні телеведучі це завжди перші провідники для людей у світ оперативної інформації, особливо, коли справа стосується проблем світового масштабу. Роботи стало навіть більше, проте змінилися і правила: опенспейс офіс замінили на окремі кабінети, переглянули графік ефірів та відвідин офісу співробітниками компанії і намагалися максимально дотримуватися дистанції та правил карантину. 

Від чого відмовилися під час карантину?
Під час карантину я вимушено відмовилась від спортклубу, в який раніше ходила майже щодня. Йога чудово проходить і в онлайн форматі, зачинені басейни замінила річка, тож фізичне навантаження залишилось майже без змін. Довелось ще відмовитися від ефектних вечірніх суконь та цікавих образів, бо приводів для них зараз майже не залишилось. Стало менше і ранкових пробуджень, коли відразу з ліжка треба бігти у справах та відвозити дитину в школу. Проте осені я чекаю з нетерпінням, тому що я все ж за школу і ранкові підйоми, а не за дистанційне навчання для дітей. 

Чим би ви займалися зараз, якби не COVID-19?
Якби не карантин та пандемія, я зараз би була біля океану у Франції. Ми б орендували з друзями великий будинок для всіх і насолоджувались би спокійним відпочинком. Подорожували б найближчими містечками та історичними місцями і дізнавались би щодня щось нове. У цей час я завжди маю відпустку і люблю проводити її з великою компанією друзів у Франції. 

Надія Матвєєва, телеведуча каналу СТБ
Яким був ваш головний інсайт під час карантину?
Все може змінитися в будь-який момент, в будь-яких масштабах, в будь-якому місці. Тотальна нестабільність стає реальністю, в якій нам доведеться жити, творити, розвиватися.Як проходять зараз ваші вихідні, чим займаєтеся?
У вільний час, як і раніше, багато гуляю. У мене з'явилася собака, з якою прогулянки тепер стали особливо приємними й активними. Ходьба стала моїм спортом, хобі та часом для себе.

Чи вплинуло введення карантину на вашу роботу?
На мої робочі плани карантин практично не вплинув, робота йде за планом - навесні запустили великий проєкт "Неймовірна правда про зірок". Правда є і ще один проєкт, який, на жаль, поки не доступний для глядача. Але ми не опускаємо руки, адже на все свій час і місце.

Від чого відмовилися під час карантину?
Звичайно ж довелося відмовитися від зустрічей з друзями, подорожей, спілкування з людьми, які впізнають мене на вулиці і просять зробити фото. Всі соціальні контакти мінімізувалися і позбавили нас живого спілкування.

Чим би ви займалися зараз, якби не COVID-19?
Я б обов'язково поїхала до моря і провела б там незабутню відпустку. Відпочила б і очистила думки, щоб повернутися в робочий лад з новими силами та мріями.
Соломія Вітвіцька, телеведуча каналу 1 + 1
Яким був ваш головний інсайт під час карантину?
За час карантину я зрозуміла, що ця ізоляція допомогла багатьом, і мені також, зупинитися та проаналізувати все, що відбувається навколо нас. Відчути момент та усвідомити всі свої дії, рішення, бажання. 

Як проходять зараз ваші вихідні, чим займаєтеся?
Саме на початку карантину я запустила флешмоб “Красивий карантин”. Я зробила це для того, щоб усі наші прекрасні дівчата мали змогу ділитися у соціальних мережах гарними світлинами в сукнях, які опинилися неактуальними на певний час. Потім я започаткувала рубрику #МандриЗсоломією - тут я розповідаю про мандри Україною, прокладаю цікаві маршрути для подорожей рідною країною. Зокрема вже є напрям для поїздки на Західну Україну, на південь до Арабатської стрілки, є трек Київщиною. Кожен з них цікавий та доступний усім для незабутнього уїк-енду. 

Соломія Вітвіцька, телеведуча каналу 1 + 1
Яким був ваш головний інсайт під час карантину?
За час карантину я зрозуміла, що ця ізоляція допомогла багатьом, і мені також, зупинитися та проаналізувати все, що відбувається навколо нас. Відчути момент та усвідомити всі свої дії, рішення, бажання. 

Як проходять зараз ваші вихідні, чим займаєтеся?
Саме на початку карантину я запустила флешмоб “Красивий карантин”. Я зробила це для того, щоб усі наші прекрасні дівчата мали змогу ділитися у соціальних мережах гарними світлинами в сукнях, які опинилися неактуальними на певний час. Потім я започаткувала рубрику #МандриЗсоломією - тут я розповідаю про мандри Україною, прокладаю цікаві маршрути для подорожей рідною країною. Зокрема вже є напрям для поїздки на Західну Україну, на південь до Арабатської стрілки, є трек Київщиною. Кожен з них цікавий та доступний усім для незабутнього уїк-енду. Чи вплинуло введення карантину на вашу роботу?
Ні, безпосередньо на роботу карантин не вплинув, адже новини нікуди не ділися з нашого життя. Змінилися лише правила перебування в офісі та студії, графіки колег, оскільки, компанія намагається мінімізувати присутність людей в офісі. 

Від чого відмовилися під час карантину?
Відмовилась навіть від думок про подорож закордон і активно почала мандрувати Україною. Ми тільки-но почали звикати до різноманіття країн, куди можна було поїхати на вихідні чи у відпустку і раптово пандемія змінила багато обставин. Проте карантин - це гарна нагода присвятити літо рідній країні та дослідити її мальовничі куточки. 

Чим би ви займалися зараз, якби не COVID-19?
Не можу сказати, що якби не пандемія, то я б зараз займалась іншими справами. Цей карантин лише навчив частіше мити руки та краще слідкувати за всім, що мене оточує, показав що таке соціальна дистанція. Проте мова не йде про кардинальні зміни способу мого життя та планів. 

Лілія Ребрик, актриса, телеведуча шоу "Ранок з Україною" на каналі Україна
Яким був ваш головний інсайт під час карантину?
Головний інсайт карантину - я нарешті зрозуміла, як важливо жити тут і зараз, розуміти хто ми, про що наше життя і навіщо. Знати, що таке справжня любов, розуміти кому ми її даруємо. Щастя в кожній миті, і ця вимушена ізоляція дуже ясно розставила все на свої місця. Ще я зрозуміла, що ніколи не варто відкладати на завтра те, що можна зробити прямо зараз.Як проходять зараз ваші вихідні, чим займаєтеся?
Мої вихідні зараз це повноцінна турбота про наш будинок. Ми облагородили дачу, на яку постійно не вистачало часу і сил. Тепер же ми зрозуміли, як це прекрасно бачити як на ділянці розквітають квіти, зеленіє трава - прості речі, на які раніше ми не звертали увагу. Чашка ранкової кави на терасі в будинку як ідеальний ритуал для початку успішного дня - одна з нових звичок, яку подарував нам карантин.

Чи вплинуло введення карантину на вашу роботу?
Всі люди творчих професій дуже відчули вплив карантину. Як актриса я шалено сумую за глядачами, оплесками театром, сценою, гастролями - це моє повітря, без якого я зовсім не можу жити.
Якщо ж говорити про телебачення - ми продовжували повноцінно працювати протягом усього карантину в умовах найсуворіших заходів безпеки. Спочатку були змішані почуття, я іноді навіть не розуміла з яким настроєм мені вести ефір і як подавати інформацію глядачеві. Я рада, що все поступово повертається до звичного ритму життя.

Від чого відмовилися під час карантину?
Під час карантину я, звичайно ж, як і всі дівчата відмовилася від всіх косметичних процедур. Фарбування волосся, косметолог та інше - все це виявилося такою дрібницею в глобальному розумінні. Складно було відмовитися від подорожей - незвично думати, що в сучасному світі поїздка в інше місто або країну буде розкішшю. Досі ми з сім'єю не ризикуємо нікуди виїжджати, насолоджуючись літом в Україні. Я вдячна за те, що у нас є заміський будинок, де можна комфортно жити в умовах ізоляції і вільно дихати свіжим повітрям.

Чим би ви займалися зараз, якби не COVID-19?
Якби не карантин, я б ймовірно займалася зараз тим же. Єдине, що було б іншим - це думки, вони були б менш неспокійними. Коли у тебе двоє дітей, ти не можеш думати ні про що інше, як про їхнє благо і повної безпеки.

SOLH
Соломія Вітвіцька
Лілія Ребрик
Надія Матвєєва
Лідія Таран

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.