Перейти до основного вмісту

Fashion Film Festival Kyiv-2020.

З 10 червня по 3 вересня в Україні втретє проходить Fashion Film Festival Kyiv-2020. Цього року фестиваль відбувається в онлайн-форматі. Загалом, до участі в конкурсній програмі фестивалю було подано 124 роботи, що перевершило результати 2019 року на 30%. У 2020 році фестиваль розширює свою географію. До українських авторів приєдналися творці з 5 країн світу, серед яких Велика Британія, Іспанія, Молдова, Росія, Німеччина. 


Міжнародне журі розпочало роботу з оцінювання конкурсних робіт. До складу журі були запрошені: 
● Вілмер Вільямс (Аргентина) – засновник і директор Buenos Aires International Fashion Film Festival (BAIFFF);
● Анастасія Калита (Україна) – журналістка, головна редакторка видання про мистецтво Your Art;
● Ніколо Монтанарі (Велика Британія) – консультант з fashion-фільмів, стратег з розвитку кінофестивалів та співзасновник Berlin Fashion Film Festival; 
● Ігор Стеколенко (Україна) – український режисер, співзасновник студії We Are Buro;
● Наталка Якимович (Україна) – креативна продюсерка, генеральна продюсерка Pay TV каналів FILM.UA Group.
Fashion Film Festival Kyiv оновлює стиль, залишаючи при цьому впізнаваність бренду. За видозміну стилістики бренду відповідає агенція Solutions for People. Логотип фестивалю залишився у впізнаваній формі «F», яка наскрізно присутня у трьох тематично важливих словах назви – Fashion, Film та Festival. Проте тепер він став менш масивним, що дасть йому можливість краще взаємодіяти із простором як в онлайн-комунікаціях, так і фізичних проявах.
Комунікації фестивалю будуть акцентовано використовувати найкращі кадри з фільмів-учасників, аби занурюватися в ідею та атмосферу фестивалю.
«Для айдентики фестивалю ми обрали шрифт київської словолитні MintType. Шрифт Closer – це видозмінений швейцарський ґротеск із закритою апертурою. Накреслення трохи ширше, аніж це прийнято у ґротесках, на довершення до цього має й деякі гуманістичні форми. Окрім того, шрифт цікаво виглядатиме у різних проявах бренду – наприклад, одночасно в оновленому логотипі та символічних написах у стилі кінострічки, що надає динаміку комунікаціям фестивалю. Частиною айдентики стало використання яскравого градієнта, аби краще передавати настрій події», – коментує автор ідеї, дизайнер агенції Solutions for People Олександр Кривець.

Заставне відео фестивалю: 

Також цього тижня у межах фестивалю запланований показ позаконкурсної програми
П’ять виняткових фільмів, які не увійшли до конкурсної програми, але варті того, щоб їх побачили глядачі – серед них стрічки володаря Ґран-прі FFFK-2018 Джордана Блейді та члена журі FFFK-2020 Ігоря Стеколенка. 


Учасники позаконкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv-2020:
● A Club Called Rhonda, режисер Greg Ferro
● Alive, режисерка Ната Кіт
● Exhale, режисер Ігор Стеколенко
● Le Bal, режисер Jordan Blady
● 300 in 60, режисер Андрій Капля
Показ відбудеться 16 липня о 18:00 на YouTube-каналі FILM.UA Group.


Організатори фестивалю – FILM.UA Group та Ukrainian Fashion Week. 
Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.