Перейти до основного вмісту

SAFE FASHION

Бренд ROUSSIN за підтримки Українського Культурного Фонду запускає проєкт SAFE FASHION#безсекундижиття (https://safefashion.roussin.ua/). Fashion ініціатива присвячена безпечному руху на дорогах і є прикладом соціальної відповідальності українського бренду одягу. Адже мода має віддзеркалювати наявні проблеми суспільства та реагувати на них.В межах проєкту ROUSSIN створять 3000 дизайнерських рюкзаків зі світловідбивними елементами. Рюкзаками бренд безкоштовно забезпечить дітей молодшого шкільного віку міста Сміли, Черкаської області. Це допоможе зменшити ризик виникнення ДТП за участю пішоходів у 6,5 раза. Вибір географії невипадковий, адже саме в Смілі сестри Серафима та Софія Русинович, засновниці ROUSSIN, провели своє дитинство, а глобальні плани змін можливо реалізувати лише починаючи з найближчого кола людей.
«Наше свідоме “Я” часто прагне врятувати Всесвіт: зупинити глобальне потепління, забезпечити їжею всіх голодних чи хоча б перерахувати кошти в фонд захисту тварин, що живуть на іншому континенті. Але змінити цей світ ми зможемо, якщо почнемо піклуватися про найближче оточення – про людей, з якими вітаємося вранці, з ким стоїмо в черзі, або обмінюємося поглядами на світлофорі. Адже ті, кому потрібна допомога і турбота – на відстані витягнутої руки. Планета не потребує порятунку, вона просто хоче, аби ми навчилися підтримувати один одного. Думай глобально, дій локально!», – вважає дизайнерка.
Восени 2020 року у місті Сміла буде організовано Тиждень Безпеки Руху. Команда бренду проведе серію тематичних зустрічей з учнями у 15-ти школах міста.
І хоча мода задля безпеки, як складова соціально відповідального тренду, знаходиться у початковому стані – #безсекундижиття може стати локомотивом для розвитку даного напрямку. Проєкт реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду і є прикладом для інших міст та регіонів України, як один з дієвих варіантів покращення ситуації з безпекою у темний час доби. Адже безпека на дорозі – справа не лише водіїв автотранспортних засобів, а й пішоходів.
Крім того, резиденти Ukrainian Fashion Week мають на меті створити рух STREET ROUSSIN, присвячений культурі на дорогах та популяризації рефлективного одягу у суспільстві. Бренд наголошує: “Рефлективний одяг – не стереотипний атрибут, а сучасна необхідність кожного!”.

________________________________________________________________________________

Бренд ROUSSIN - резидент Ukrainian Fashion Week. Дизайнерка бренду Софія Русинович в колекціях звертає увагу на соціальні проблеми сучасності та знаходить дієві шляхи їх вирішення. При цьому кожна колекція відрізняється інноваційними розробками і являє собою симбіоз класики і спорту. Відмінною рисою та головним напрямом розвитку бренду - є використання світловідбивних елементів для безпеки дорожнього руху.
________________________________________________________________________________

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Думай глобально, дій локально!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.