Перейти до основного вмісту

В УКРАЇНІ ВДРУГЕ ВІДБУДЕТЬСЯ BE SUSTAINABLE! FASHION SUMMIT

BE SUSTAINABLE! – це професійна міжнародна подія, спрямована на підвищення рівня експертизи у напрямку сталого розвитку українських професіоналів, які працюють у сфері дизайну та виробництва одягу.
Проєкт представлений як інтерактивний простір на головній локації Ukrainian Fashion Week протягом усього періоду UFW. Цей простір служить для відкриття, демонстрації та підтримки українських та світових дизайнерів, які впроваджують стійкі практики у своїх колекціях.
Друга частина проєкту – освітня, це одноденна відкрита конференція, яка висвітлює ключові аспекти сталого розвитку. Основною метою конференції є пошук рішень для ефективного розвитку відповідальної, етичної та екологічної fashion-індустрії в Україні.


BE SUSTAINABLE! – головний центр розвитку свідомої моди, освіти та нетворкінгу в Україні!


Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США – «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції BESUSTAINABLE! Space на головній локації Тижня моди. Партнер UFW Biosphere Corporation логічно інтегрував у простір найкращі матеріали із лінійки Biosphere #GoGreen, аби показати, що мода і промислове виробництво можуть бути однаково sustainable. Автором концепції інсталяції стала відома українська сет-дизайнерка LoveCurly. Її ідеї були реалізовані компанієюYanko Production. 
Також цього сезону BE SUSTAINABLE! Fashion Summit презентує The Swapchain – діджитальну глобальну платформу обміну одягом. The Swapchain – це перше у світі віртуальне ком’юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blackchain. Платформу створено всесвітньо відомими компаніями Global Fashion Exchange та Lablaco, що працюють із fashion-брендами та рітейлерами по всьому світу, впроваджуючи сталі та циркулярні рішення для їхніх бізнесів. Гості дизайнерів отримають можливість взяти участь у “GFX SwapShop on the Blockchain with Swapchain” та протестувати новий глобальний сервіс. Кожен охочий може принести свої речі на обмін, тим самим надати їм нове життя, а також обрати для себе речі, що будуть представлені у просторі.


Незважаючи на всесвітню пандемію та певні труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, програма BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширює формати та рівень міжнародної експертизи. Головною темою цьогорічного саміту стала циркулярна економіка та майбутнє сталої моди. Серед запрошених спікерів – Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange та Intandem Creatives, Лоренцо Альбріджі (Lorenzo Albrighi) та Юн Куо (ShihYun Kuo), засновники Lablaco, Патрік Макдавелл (PatrickMcDowell), лондонський дизайнер, Сабріна Ґільдхаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Кейрі Ленціус (KairiLentsius), fashion-дизайнерка та викладачка факультету текстилю у Pallas University (Естонія), та багато інших. Модеруватиме саміт Яна Панюшкіна, журналістка, редакторка сайту The Page Style та ведуча телевізійної програми «Перша шпальта». 

Зареєструватися на захід можна за посиланням
У зв’язку із правилами карантину кількість місць значно обмежена.

Інформаційну підтримку надає ексклюзивний телевізійний партнер проєкту BE SUSTAINABLE! «Ранок з Україною» – інформаційно-розважальне шоу, що виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна». Програма вже давно здобула прихильність українців і стала улюбленим ранковим шоу мільйонів.
Медіпартнери проєкту:
The Page – сучасне ділове видання. Сприяє розвитку економіки України шляхом інформування бізнесменів, інвесторів та активної частини суспільства загалом про події в економіці, бізнесі, урядових колах.
Global Fashion Exchange – sustainable fashion-платформа, що трансформує уявлення людей про сталий розвиток та сприяє позитивним змінам.
DFASHION & LIFESTYLE – мультимедійна платформа, сайт якої включає у себе новини моди і стилю життя, рейтинги, авторські колонки та блоги, спеціальні проєкти, фоторепортажі зі світських заходів, ексклюзивні інтерв’ю тощо.
Саміт завершить нетворкінг-вечір, партнером якого став коворкінг Paltforma.
*Ми готуємося до проведення саміту, як завжди, та опрацьовуємо кілька варіантів на випадки проведення UFWв умовах карантину. Ми не збираємося порушувати закон та наражати людей і команду на небезпеку. BESUSTAINABLE! Fashion Summit буде проведено саме так, як це можливо буде зробити згідно із ситуацією. Здоров’я та безпека наших колег і партнерів − понад усе.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.