Перейти до основного вмісту

Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season  

Попри глобальну кризу, Ukrainian Fashion Week оголосив проведення чергового сезону, оприлюднив нову концепцію сезону та продовжує розвивати три напрямки, що були визнані у попередніх сезонах як пріоритетні: підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації. 

Підтримка молодих дизайнерів – інвестиція в майбутнє України

Невід’ємна складова Ukrainian Fashion Week – платформа New Generation Day – переконливо демонструє, що реальна підтримка сприяє розвитку певного сегменту галузі. У складні часи всесвітньої кризи, спричиненої пандемією Covid-19, саме молоді дизайнери потребують найбільшої підтримки. Для того, щоб знизити фінансове навантаження на створення колекції в цьому сезоні, члени Ukrainian Fashion Council передали молодим дизайнерам тканини для пошиття колекцій − як для фіналістів конкурсу «ПОГЛЯД у майбутнє», так і для учасників платформ New Names та Fresh Fashion. Повноцінний New Generation Day продемонструє 8 шоу і два покази у форматі, що з’явився на UFW минулого сезону − Graduate Show українських приватних fashion-шкіл.
31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України. Партнери конкурсу – Ukrainian Fashion Week та IED Istituto Europeo di Design. Цього року "ПОГЛЯД у мабутнє" проходитиме у принципово новому форматі: пряма трансляція фіналу конкурсу буде доступна для перегляду у будь-якій частині світу. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Ukrainian Fashion Week – місце колаборацій креативних індустрій

Цього сезону UFW презентує мультидисциплінарний проєкт Ukraine is the Center of My Universe. Проєкт об'єднає українських дизайнерів та лідерів креативних індустрій у спільній діджитал-платформі. Мета платформи − презентувати український культурний рух, який широко відомий на світовій арені завдяки fashion-індустрії, на провідних тижнях моди. До проєкту залучені також британські креативні аґенції та незалежні митці з інших країн. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Крім того, в цьому сезоні BMW Україна покаже нову модель електромобіля BMW Concept i4 в колаборації з британським креативним та діджитал-директором Джоном Емоні, відомим своїми роботами з Balenciaga, Charli XCX Dazed Beauty, Iris van Herpen, NOWNESS, Nike, Novembre Magazine, SHOWstudio, Selfridges та багато ін. Джон створить діджитал-скульптуру, присвячену BMW Concept i4, що підкреслить інноваційність, візіонерство та елегантність дизайну нового автомобіля. Вперше для створення діджитал-скульптури буде використано дві запрограмовані нейромережі Штучного Інтелекту. Такий підхід у створенні та презентації об'єктів покаже зв’язок нової моделі BMW зі світом сучасного цифрового мистецтва, даючи промоцію самовираженню та індивідуальності, адже BMW Concept i4 знаменує початок нової ери електромобілів. 
Міжнародні медіа, які не мають можливості через карантинні обмеження перетнути кордони фізично, отримають створений Ukrainian Fashion Week діджитальний продукт – віртуальний подіум сезону із колекціями резидентів Тижня.

BE SUSTAINABLE! – головний центр розвитку свідомої моди, освіти та нетворкінгу в Україні! 

Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США – «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції BE SUSTAINABLE! Space на головній локації Тижня моди. Партнер UFW − Biosphere Corporation − логічно інтегрував у простір найкращі матеріали з лінійки Biosphere #GoGreen, аби показати, що мода і промислове виробництво можуть бути однаково sustainable: «Ми вбачаємо красу у тому, як в екструдері при температурі 160 С народжується біорозкладна плівка для пакетів Фрекен БОК, що здатна розпадатися у компості за 6 місяців без шкоди для довкілля. 
Ми надихаємося хвилями бавовняного полотна для вологих серветок Smile, що не засмічують океанічні хвилі упродовж сотень років. Ми вважаємо використання органічної вати Novita не тільки відповідальним, але й стильним» – Biosphere Corporation. Авторкою концепції інсталяції стала відома українська сет-дизайнерка Love Curly. Її ідеї було реалізовано компанієюYanko Production. 
Також цього сезону BE SUSTAINABLE! Fashion Summit презентує The Swapchain – діджитальну глобальну платформу обміну одягом. The Swapchain – це перше у світі віртуальне ком’юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blackchain. Платформу створено всесвітньо відомими компаніями Global Fashion Exchange та Lablaco, що працюють із fashion-брендами та рітейлерами по всьому світу, впроваджуючи сталі та циркулярні рішення для їхніх бізнесів. Гості дизайнерів отримають можливість взяти участь у «GFX SwapShop on the Blockchain with Swapchain» і протестувати новий глобальний сервіс. Кожен охочий може принести свої речі на обмін, тим самим надати їм нове життя, а також обрати для себе речі, що будуть представлені у просторі. 


Незважаючи на всесвітню пандемію та певні труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, програма BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширюється щодо форматів та рівня міжнародної експертизи. Головною темою цьогорічного саміту стала циркулярна економіка та майбутнє сталої моди. Серед запрошених спікерів − Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange та Intandem Creatives, Лоренцо Альбріджі (Lorenzo Albrighi) та Юн Куо (ShihYun Kuo), засновники Lablaco, Патрік Макдавелл (Patrick McDowell), лондонський дизайнер, Сабріна Ґільдхаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Кейрі Ленціус (Kairi Lentsius), fashion-дизайнерка та викладачка факультету текстилю у Pallas University (Естонія), та багато інших. Модеруватиме саміт Яна Панюшкіна, журналістка, редакторка сайту The Page Style та ведуча телевізійної програми «Перша шпальта». 
Інформаційну підтримку здійснює ексклюзивний телевізійний партнер проєкту – «Ранок з Україною». Медіапартнери саміту − The Page, Global Fashion Exchange та HDFASHION & LIFESTYLE. Саміт завершить нетворкінг-вечір, партнером якого стане коворкінг Paltforma.

Дізнатися детальну інформацію про програму саміту та зареєструватися на захід можна за посиланням. У зв’язку із правилами карантину кількість місць значно обмежена.

#ПАРТНЕРИ UFW NO SEASON Season 

BMW − офіційний автомобіль Ukrainian Fashion Week
IQOS − офіційний партнер Ukrainian Fashion Week
MARY KAY – офіційний beauty-партнер Ukrainian Fashion Week
BIOSPHERE CORPORATION – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week
RIVIERA HOUSE − офіційний готель Ukrainian Fashion Week
ABSOLUT yachts in Ukraine – офіційний партнер Ukrainian Fashion Week
CRYSTAL RENT – партнер Ukrainian Fashion Week
MUSHLYA CAFÉ – ресторан-партнер Ukrainian Fashion Week 
HEALTH&FOOD Kyiv – партнер Ukrainian Fashion Week

#МЕДІАПАРТНЕРИ UFW NO SEASON Season 

ELLE – модний партнер
JETSETTER – світський партнер
FOCUS – медіапатронат 
TOCHKA.NET – інтернет-партнер 
BUKVY – медіапартнер 
WHAT’S ON – англомовний медіпартнер 
NOVY CHANNEL – партнер онлайн-трансляції 
“Ранок з Україною” – ексклюзивний телевізійний медіапартнер BE SUSTAINABLE! 
The Page – медіапартнер BE SUSTAINABLE! 
HDFASHION & LIFESTYLE – медіапартнер BE SUSTAINABLE!

 Розклад показзів за посиланням 

 

  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.