Перейти до основного вмісту

Арт проект INWARD в колаборації SEREBROVA&Ivan MARCHUK

Колаборація з Іваном Марчуком надихнула Альону Сереброву на створення Арт проекту INWARD. Зйомка відбулася у серці творчості Івана Марчука, в його майстерні в стародавній частині Києва. Доречі, яку він вперше відкрив для відвідування. Обличчям проекту стала чарівна землячка митця з Тернопільщини - "Топ-модель Світу 2017" та "Місіс Всесвіт 2018 року" Юлія Гершун.


"Коли Іван Степанович на порозі своєї майстерні зустрічав всю творчу команду, він був вражений. Його рішення було одностайне: «Робіть, що хочете, а я пішов». Так ми і лишилися один на один з величними роботами Маестро. Це дивовижна людина - митець, яка неймовірно поважає творчість" - ділиться своїіми враженнями дизайнер бренду Альона Сереброва.

Альона Сереброва, Юлія Гершун, Іван Марчук
                                          Альона Сереброва, Юлія Гершун, Іван Марчук

Арт проект INWARD став «ЗАГЛИБЛЕННЯМ» у розкриття колекції «Секрет Генія» створеної за картинами всесвітньовідомого українського художника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, члена Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва Івана Марчука. Скрізь час його творчість вражає і захоплює. Поєднання непоєднуваного ось непростий характер його творчості. Створюється ефект несподіванки і водночас гармонійності. Його картини, створені в авторській техніці «пльонтанізм», надихнули дизайнера бренду Альону Сереброву і стали яскравими образами колекції. Художник накладає фарбу на полотно тоненькими лініями, які переплітаються під різними кутами, створюючи структурність поверхні з ефектом 3D. Це все є візуальними акцентами та конструктивними особливостями моделей в колекції бренду SEREBROVA, підкреслюючи об’ємність і загадковість картин Маестро. Його абстракції картин Близнюки складають гармонійний танець жіночого образу. 
7 відомих робіт, різних періодів творчості Маестро стали мальовничими полотнами колекції: 
«Останній промінь» 1979 р

«Скажи мені правду» 1997 р

«Зійшло сонце над Дніпром» 2004 р

«Чари місячної ночі» 2005 р.

«Тихо навкруги» 2018 р. 

І три картини із циклу Картини Близнюки


Основою дизайну взуття є динаміка ліній VOLNOREZ із запровадженням нового кольорового рішення й макроелементів творів Івана Марчука. FLAMBEE DES VAGUES – це розбурхані фарби, бризки текстур у комплекті з підошвою різновидів конструкцій від взуттєвого бренду HONCHARENKO.


                                                                 Богдан Гончаренко

SEREBROVA & Ivan MARCHUK collaboration: backstage videoІдея Арт проекту INWARD:
Альона СЕРЕБРОВА – український дизайнер 
За  підтримки:
Іван МАРЧУК – народний художник України, сучасний український живописець, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка
Тамара Стрипко - мистецтвознавець і пресс секретар Івана Марчука 


Локація: майстерня Івана Марчука
Обличчя Арт проекту:
Юлія ГЕРШУН - Міс Всесвіт 2018 року


Над проектом працювали: 
Фото та відео: Володимир АНУФРІЄВ
Візажист: Вероніка ДЗЮБА 
PR: Наталія ЛУК’ЯНЕЦЬ
Асистенти зйомок -
студенти Кафедри дизайну одягу Київського національного університета культури і мистецтв
Одяг: бренд SEREBROVA
Взуття: бренд HONCHARENKO

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.