Перейти до основного вмісту

Художниця ZINAIDA презентує на UFW перформанс із показом колекції авторських хустин "Матуся"

2 вересня, о 20:00, в рамках Ukrainian Fashion Week, у «Мистецькому Арсеналі» (Київ, вул. Лаврська, 10-12), художниця ZINAIDA під час перформансу за участю акторів театру тіней TEULIS презентує колекцію авторських хустин "Матуся". ZINAIDA створила принти, в яких поєднує традиційні українські орнаменти з різними образами Батьківщини-матері. Саме цей монумент для багатьох є візитівкою і символом Києва. В колекції «Матуся» столична, київська хустина з легкої руки мисткині ZINAIDA знову повертається до нас в архаїчному орнаментальному вирішенні та з душею нового часу. 


На Ukrainian Fashion Week, головній події в національній індустрії моди, перформанс за участю акторів театру тіней TEULIS покажуть уперше. Презентація відбудеться 2 вересня, о 20:00, на головному подіумі UFW у «Мистецькому Арсеналі» (Київ, вул. Лаврська 10-12).

Деталі про хустини «Матуся»:
матеріал – шовк
розмір – 135 на 135 см
техніка - цифрового прямого друку

ZINAIDA — українська художниця, яка працює в суміжних медіа: відеоінсталяція, перформанс, кіно, декоративно-прикладне мистецтво. У своїй філософії звертається до теми самоідентифікації, що бере початок у самобутності, красі й щирості українських обрядів, звичаїв та культурних традицій. Темами проєктів художниці є дослідження міфологем, національних та архаїчних образів. Завдяки такому наративу, ZINAIDA винаходить мову, якою звертається до світу, розповідаючи про унікальність України. Тема Києва також постійно присутня у творчості художниці.
ZINAIDA переконана, що індустрія моди стала сценою, за допомогою якої візуальне мистецтво, музика й кіно комунікують із ширшою аудиторією. Її робота у сфері моди також набуває різної форми: від перформансів до інсталяцій, від принтів на основі художніх картин до відеопроєкцій і колекцій. У 2017 році відеоробота художниці «Трансформація» стала прототипом для поштової марки до 20-річчя Ukrainian Fashion Week.
З 2014 року ZINAIDA є членкинею Національної спілки художників України. Як фасилітаторка брала участь у проєкті Marina Abramovich: In Residence (Kaldor Public Art Project, Австралія). 
Роботи ZINAIDA зберігаються у приватних колекціях України, Великобританії, Іспанії та США, а також у публічних зібраннях фонду Fondacion Caja de Burgos (Бургос, Іспанія) та Музею космонавтики імені С.П. Корольова (Житомир, Україна). Інсталяції авторки представлені в Національному музеї Революції Гідності («Білі сльози»), Київському академічному театрі «Київ модерн-балет» («Стіна»), театрі «Актор» (валяна баба з проєкту «Ще»). ZINAIDA є засновницею та менеджеркою волонтерської ініціативи ArtRehub.


WEBSITE: zinaida.art  INSTAGRAM: art_zinaida FACEBOOK: Zinaida.art EMAIL: z@zinaida.art

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.