Перейти до основного вмісту

International Young Designers Contest 2020 анонсує міжнародний склад журі та спеціальні проєкт

Цього року через глобальну пандемію, спричинену COVID-19, заходи програми IYDC будуть організовані повністю в режимі онлайн. Команда IYDC вважає, що діджитальний формат відповідає вимогам сучасної ситуації та водночас надає молодим талановитим дизайнерам можливість навчитися працювати у нових реаліях. 


Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council. Проведення конкурсу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design


Сьогодні оргкомітет має честь представити міжнародно визнаних fashion-експертів у складі професійного журі IYDC online edition 2020.
З моменту запуску конкурсу в 2018 році членами журі продовжують бути:

Ліана Сатенштейн (Liana Satenstein), старша fashion-редакторка Vogue.com (США)


Джованні Оттонелло (Goivanni Ottonello), професор, креативний директор IED – Istituto Europeo di Design (Італія)


Ріккардо Терцо (Riccardo Terzo), скаут Vogue Talents, стиліст та контриб'ютор Vogue Italy


Ю Масуї (Yu Masui), скаут LVMH Prize, журналіст, контриб'ютор провідних міжнародних ЗМІ та блоґер


"Я вражений кількістю країн, яка щороку зростає, та якістю колекцій дизайнерів, – зазначив Джованні Оттонелло. – IYDC це справді унікальна ініціатива, яку IED вважає однією з найкращих у світі за різноманітністю об’єднаних культур та викликами, які ставить перед учасниками оргкомітет. Сучасний підхід конкурсу транслює готовність прийняти зміни у світі та бути ще більш згуртованими навіть на відстані. Ми разом створюємо майбутнє!"
Минулого року до складу журі також приєднався Філіп Пурхашашемі (Philippe Pourhashashemi), fashion-coach з Бельгії. Філіпп працює стилістом та fashion-журналістом, пише для Metal, Behind the blinds, A shaded view of fashion. 


"Мода швидкоплинна, – сказав Філіпп в одному зі своїх інтерв'ю. – Я думаю, нам потрібно це прийняти. За умови, що у молодих дизайнерів є справжнє бажання та реальний потенціал, я завжди закликаю їх пробувати брати участь у конкурсах. Це можливість навчання, певна школа життя".
Цього року оргкомітет конкурсу запросив до складу журі Анну Барр (Anna Barr)редакторку і креативну директорку проєкту PAIRS та FY!. Анна жила і працювала у Великій Британії, США, Франції, Італії, Греції та Японії, завдяки чому вона стала експерткою міжнародних ринків і тенденцій сучасних мультимедіа. 


Фіналісти IYDC
зустрінуться з членами журі у рамках низки online-сесій і матимуть змогу поговорити про те, як працює індустрія моди, як бренди виходять на міжнародний ринок, а також про те, як відбувається комунікація із пресою. 
У відповідь на нові виклики цього року Fashion Visual Art Residence, що проходить у межах IYDC, запропонує своїм учасникам отримати досвід віртуальної креативної зйомки у співпраці з українськими фотографами. 
Куратором FVAR став креативний директор IED − Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло. Інструктором FVAR став fashion-фотограф моди Валерій Ведута, який співпрацює з такими виданнями, як Vogue UA, L’Officiel-online Ukraine, Harper’s Bazaar Україна. Валерій також працював з такими брендами, як Ukrainian Fashion Week, Gasanova, Corner, Mitus Design, Senator, One Group, Soul Spa, Adonis, Ali Saulidi, Mr Neatman.


Під час Fashion Visual Art Residence будуть створені міжнародні команди фотографів та дизайнерів-фіналістів конкурсу. Учасники Residence спільно створюватимуть fashion-stories онлайн. Роботи креативних груп будуть представлені у фотогалереї на iydc.info. Фотограф, чия зйомка здобуде перемогу у FVAR, буде нагороджений стипендією в IED − Istituto Europeo di Design, мережі міжнародних університетів у галузі моди, дизайну, мистецтва, маркетингу, менеджменту та комунікацій.
Ґран-прі International Young Designers Contest – 5000 доларів від організаційного комітету конкурсу та стипендія від Istituto Europeo di Design для навчання на одному з літніх курсів IED.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві вперше пройде благодійне тренування зі скандинавської ходи — «Велике маленьке серце»

Лєра Татарчук та БФ «Твоя Опора» оголошують про початок реєстрації на благодійні тренування зі скандинавської ходи у Києві задля порятунку дітей з вадами серця. Зареєструватись потрібно тут: https://forms.gle/3T95syJpKZubfTHUA Тренування відбудеться вже 6 червня, у неділю, на НСК «Олімпійський», на території Спортивного простору. Це перший захід із серії благодійних тренувань, які проходять у рамках флагманського проєкту «Велике маленьке серце» БФ «Твоя Опора». Фонд та всі, хто долучаються, збирають 36 мільйонів грн, щоб закрити річні потреби на операції та діагностування вад серця у дітей, а також на медичне обладнання для інституту Амосова. Тренування проведуть Лєра Татарчук, засновниця благодійного фонду «Твоя Опора», сертифікована тренерка зі скандинавської ходьби, а також Тетяна Сіроткіна, віце-президент Української Федерації скандинавської ходьби зі спортивного напрямку, тренерка «Nordic Power», чемпіонка міжнародних змагань. З ними тренуватимуться інфлуенсери та блогери, з я

New Generation of Fashion

Українська Рада Моди (Ukrainian Fashion Council) представляє унікальний проєкт для молодих дизайнерів – New Generation of Fashion . Мета проєкту – пошук талановитих молодих дизайнерів одягу України та сприяння їхньому професійному розвитку для успішного входження у національну fashion-індустрію. Проєкт New Generation of Fashion – перша комплексна програма, що актуальна для декількох категорій молодих дизайнерів, що мають різний професійний досвід, але прагнуть до успіху в обраній сфері. Кожен рівень Програми включає в себе серію лекцій, індивідуальні консультації та програму менторства, результатом якої стане створення колекцій молодими дизайнерами та їх презентація під час спеціального дня New Generation of Fashion 4 вересня в рамках Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021. Програма проєкту New Generation of Fashion одночасно працює на трьох рівнях: Fashion Accelerator . Рівень 1 . Навчальна програма з 6 лекцій та менторство для створення і показу колекцій фіналістів Всеукраїнськ

TIORO club: історія, блиск та відчуття часу

Чому люди об’єднуються, чому важливо ділитись думками, емоціями та спілкуватись з однодумцями? Кожен, хто спробував та знайшов власну спільноту, знає, що будь- яка ідея, навіть найнесподіваніша здатна знайти втілення саме в оточенні людей зі спільними цінностями. “Віримо, що ідеї, особливо красиві та незвичні здатні міняти світ. Понад 10 років ми розвивали ювелірний мультібренд TIORO і саме сьогодні, коли всі намагаються працювати онлайн, збираємо однодумців, щоб поділитись, обговорити та розкрити прекрасний та таємничий світ ювелірної індустрії в атмосфері мистецтва та безпосереднього спілкування” - розповідає Тамара Коваленко , засновниця ювелірного мультібренду TIORO .  Прем’єра TIORO Club відбулась у невипадковому місці - галерея ART FASHION - місце, де зустрічається мистецтво і мода. Тут легко віднайти натхнення, спостерігаючи за грою світла на полотнах майстрів, що експоновані в галереї.  “Об’єднати незвичну локацію, красивий бренд, цікавого спікера ніби просто, але TIORO Club