Перейти до основного вмісту

International Young Designers Contest 2020 анонсує міжнародний склад журі та спеціальні проєкт

Цього року через глобальну пандемію, спричинену COVID-19, заходи програми IYDC будуть організовані повністю в режимі онлайн. Команда IYDC вважає, що діджитальний формат відповідає вимогам сучасної ситуації та водночас надає молодим талановитим дизайнерам можливість навчитися працювати у нових реаліях. 


Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council. Проведення конкурсу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design


Сьогодні оргкомітет має честь представити міжнародно визнаних fashion-експертів у складі професійного журі IYDC online edition 2020.
З моменту запуску конкурсу в 2018 році членами журі продовжують бути:

Ліана Сатенштейн (Liana Satenstein), старша fashion-редакторка Vogue.com (США)


Джованні Оттонелло (Goivanni Ottonello), професор, креативний директор IED – Istituto Europeo di Design (Італія)


Ріккардо Терцо (Riccardo Terzo), скаут Vogue Talents, стиліст та контриб'ютор Vogue Italy


Ю Масуї (Yu Masui), скаут LVMH Prize, журналіст, контриб'ютор провідних міжнародних ЗМІ та блоґер


"Я вражений кількістю країн, яка щороку зростає, та якістю колекцій дизайнерів, – зазначив Джованні Оттонелло. – IYDC це справді унікальна ініціатива, яку IED вважає однією з найкращих у світі за різноманітністю об’єднаних культур та викликами, які ставить перед учасниками оргкомітет. Сучасний підхід конкурсу транслює готовність прийняти зміни у світі та бути ще більш згуртованими навіть на відстані. Ми разом створюємо майбутнє!"
Минулого року до складу журі також приєднався Філіп Пурхашашемі (Philippe Pourhashashemi), fashion-coach з Бельгії. Філіпп працює стилістом та fashion-журналістом, пише для Metal, Behind the blinds, A shaded view of fashion. 


"Мода швидкоплинна, – сказав Філіпп в одному зі своїх інтерв'ю. – Я думаю, нам потрібно це прийняти. За умови, що у молодих дизайнерів є справжнє бажання та реальний потенціал, я завжди закликаю їх пробувати брати участь у конкурсах. Це можливість навчання, певна школа життя".
Цього року оргкомітет конкурсу запросив до складу журі Анну Барр (Anna Barr)редакторку і креативну директорку проєкту PAIRS та FY!. Анна жила і працювала у Великій Британії, США, Франції, Італії, Греції та Японії, завдяки чому вона стала експерткою міжнародних ринків і тенденцій сучасних мультимедіа. 


Фіналісти IYDC
зустрінуться з членами журі у рамках низки online-сесій і матимуть змогу поговорити про те, як працює індустрія моди, як бренди виходять на міжнародний ринок, а також про те, як відбувається комунікація із пресою. 
У відповідь на нові виклики цього року Fashion Visual Art Residence, що проходить у межах IYDC, запропонує своїм учасникам отримати досвід віртуальної креативної зйомки у співпраці з українськими фотографами. 
Куратором FVAR став креативний директор IED − Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло. Інструктором FVAR став fashion-фотограф моди Валерій Ведута, який співпрацює з такими виданнями, як Vogue UA, L’Officiel-online Ukraine, Harper’s Bazaar Україна. Валерій також працював з такими брендами, як Ukrainian Fashion Week, Gasanova, Corner, Mitus Design, Senator, One Group, Soul Spa, Adonis, Ali Saulidi, Mr Neatman.


Під час Fashion Visual Art Residence будуть створені міжнародні команди фотографів та дизайнерів-фіналістів конкурсу. Учасники Residence спільно створюватимуть fashion-stories онлайн. Роботи креативних груп будуть представлені у фотогалереї на iydc.info. Фотограф, чия зйомка здобуде перемогу у FVAR, буде нагороджений стипендією в IED − Istituto Europeo di Design, мережі міжнародних університетів у галузі моди, дизайну, мистецтва, маркетингу, менеджменту та комунікацій.
Ґран-прі International Young Designers Contest – 5000 доларів від організаційного комітету конкурсу та стипендія від Istituto Europeo di Design для навчання на одному з літніх курсів IED.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.