Перейти до основного вмісту

International Young Designers Contest 2020 анонсує міжнародний склад журі та спеціальні проєкт

Цього року через глобальну пандемію, спричинену COVID-19, заходи програми IYDC будуть організовані повністю в режимі онлайн. Команда IYDC вважає, що діджитальний формат відповідає вимогам сучасної ситуації та водночас надає молодим талановитим дизайнерам можливість навчитися працювати у нових реаліях. 


Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council. Проведення конкурсу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design


Сьогодні оргкомітет має честь представити міжнародно визнаних fashion-експертів у складі професійного журі IYDC online edition 2020.
З моменту запуску конкурсу в 2018 році членами журі продовжують бути:

Ліана Сатенштейн (Liana Satenstein), старша fashion-редакторка Vogue.com (США)


Джованні Оттонелло (Goivanni Ottonello), професор, креативний директор IED – Istituto Europeo di Design (Італія)


Ріккардо Терцо (Riccardo Terzo), скаут Vogue Talents, стиліст та контриб'ютор Vogue Italy


Ю Масуї (Yu Masui), скаут LVMH Prize, журналіст, контриб'ютор провідних міжнародних ЗМІ та блоґер


"Я вражений кількістю країн, яка щороку зростає, та якістю колекцій дизайнерів, – зазначив Джованні Оттонелло. – IYDC це справді унікальна ініціатива, яку IED вважає однією з найкращих у світі за різноманітністю об’єднаних культур та викликами, які ставить перед учасниками оргкомітет. Сучасний підхід конкурсу транслює готовність прийняти зміни у світі та бути ще більш згуртованими навіть на відстані. Ми разом створюємо майбутнє!"
Минулого року до складу журі також приєднався Філіп Пурхашашемі (Philippe Pourhashashemi), fashion-coach з Бельгії. Філіпп працює стилістом та fashion-журналістом, пише для Metal, Behind the blinds, A shaded view of fashion. 


"Мода швидкоплинна, – сказав Філіпп в одному зі своїх інтерв'ю. – Я думаю, нам потрібно це прийняти. За умови, що у молодих дизайнерів є справжнє бажання та реальний потенціал, я завжди закликаю їх пробувати брати участь у конкурсах. Це можливість навчання, певна школа життя".
Цього року оргкомітет конкурсу запросив до складу журі Анну Барр (Anna Barr)редакторку і креативну директорку проєкту PAIRS та FY!. Анна жила і працювала у Великій Британії, США, Франції, Італії, Греції та Японії, завдяки чому вона стала експерткою міжнародних ринків і тенденцій сучасних мультимедіа. 


Фіналісти IYDC
зустрінуться з членами журі у рамках низки online-сесій і матимуть змогу поговорити про те, як працює індустрія моди, як бренди виходять на міжнародний ринок, а також про те, як відбувається комунікація із пресою. 
У відповідь на нові виклики цього року Fashion Visual Art Residence, що проходить у межах IYDC, запропонує своїм учасникам отримати досвід віртуальної креативної зйомки у співпраці з українськими фотографами. 
Куратором FVAR став креативний директор IED − Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло. Інструктором FVAR став fashion-фотограф моди Валерій Ведута, який співпрацює з такими виданнями, як Vogue UA, L’Officiel-online Ukraine, Harper’s Bazaar Україна. Валерій також працював з такими брендами, як Ukrainian Fashion Week, Gasanova, Corner, Mitus Design, Senator, One Group, Soul Spa, Adonis, Ali Saulidi, Mr Neatman.


Під час Fashion Visual Art Residence будуть створені міжнародні команди фотографів та дизайнерів-фіналістів конкурсу. Учасники Residence спільно створюватимуть fashion-stories онлайн. Роботи креативних груп будуть представлені у фотогалереї на iydc.info. Фотограф, чия зйомка здобуде перемогу у FVAR, буде нагороджений стипендією в IED − Istituto Europeo di Design, мережі міжнародних університетів у галузі моди, дизайну, мистецтва, маркетингу, менеджменту та комунікацій.
Ґран-прі International Young Designers Contest – 5000 доларів від організаційного комітету конкурсу та стипендія від Istituto Europeo di Design для навчання на одному з літніх курсів IED.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

В Україні втретє відбувся International Young Designers Contest 2020

15 жовтня в онлайн-форматі відбулася медіаконференція, що підбила підсумок однієї з найбільш масштабних та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі – International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів) . Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council . Проведення конкурсу відбулося за підтримки Українського культурного фонду . Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design . Цього року, незважаючи на пандемію, конкурс має рекордну кількість дизайнерів – 19 колекцій із 12 країн: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Словенія та Україна. В конкурсі прийняли участь переможці національних конкурсів та дизайнери, які були обрані професійними fashion-інституціями у своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору та високий творчий рівень учасників IYDC. Також цього року оргкомітет IYDC ухвалив рішення запросити до участі незале

Fifteen – колекція, що отримала Ґран-прі International Young Designers Contest 2020

Переможницею IYDC 2020 online edition стала Тесс Ван Залінґе, Нідерланди (Tess Van Zalinge).   Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council . Проведення конкурсу відбулося за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design . Тесс Ван Залінґе , дизайнерка з Амстердама, відчуває глибоку спорідненість із власним голландським корінням. Тесс переносить своє свідоме мислення як у творчі задуми, так і в цінності бренду. Кожна деталь її колекцій виконана вручну у прекрасному амстердамському ательє, де вона невпинно тестує потенціал відповідальності у моді шляхом надихаючих колаборацій, створюючи раз на рік демікутюр-колекцію.       Для IYDC 2020 дизайнерка створила демікутюр-колекцію з перероблених весільних суконь.  “Я дуже занепокоєна тим, як зараз працює весільна індустрія. І відчула потребу підвищити усвідомленість на ринку, де основна увага приділяється красі для “лише одного дня”. У м

International Young Designers Contest 2020: проголосуй за майбутнє моди!

12–15 жовтня 2020 Триває International Young Designers Contest 2020 online edition.  Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council . Проведення конкурсу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design. Міжнародно визнані fashion-експерти у складі професійного журі IYDC 2020 Ліана Сатенштейн (Liana Satenstein), Джованні Оттонелло (Goivanni Ottonello), Ріккардо Терцо (Riccardo Terzo), Ю Масуї (Yu Masui), Філіп Пурхашемі (Philippe Pourhashemi), Анна Барр (Anna Barr) розпочали оцінювання колекцій фіналістів.  15 жовтня журі оголосять переможця International Young Designers Contest 2020 online edition під час онлайн-медіаконференції.  У вересні оргкомітет конкурсу провів спеціальну fashion-зйомку 19 колекцій фіналістів IYDC-2020. Команда працювала два дні на знімальних майданчиках Мистецького Арсеналу, створюючи окремі фільми для кожного фіналіста. Віртуальні презентації