Перейти до основного вмісту

Переможці XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

31 серпня у Мистецькому Арсеналі відбувся фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». У фіналі свої колекції представили 17 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу в Києві, Львові та Одесі. Конкурс пройшов під егідою Ukrainian Fashion Council.


Партнери національного конкурсу молодих дизайнерів – Ukrainian Fashion Week та IED Istituto Europeo di Design. Конкурс «Погляд у майбутнє» 2020 відбувся за підтримки Українського культурного фонду. 
Голова оргкомітету – Ірина Данилевська

Керівник проєкту – Олександра Какуріна
Оцінювало конкурс професійне журі, у складі якого цьогоріч були відомі українські дизайнери, члени експертного комітету Ukrainian Fashion Council: Артем Климчук, Олеся Кононова, Ліля Літковська, Володимир Подолян, Лілія Пустовіт, Катя Сільченко, Серж Смолін, Іван Фролов.

Цього року «Погляд у мабутнє» пройшов у принципово новому форматі: пряма трансляція фіналу конкурсу була доступна для перегляду у будь-якій частині світу. Під час фіналу журі визначило долю трьох офіційних премій конкурсу.
Відома художниця та дизайнерка Маша Рева, що свого часу також отримала Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє», створила малюнок розміром 140 кв. м, який було перенесено у простір, де відбувся фінал конкурсу. 
Переможцями ХХІ Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» стали чотири дизайнери
Третю офіційну премію – професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun CareStyle 7 отримала Лілія Грищенко (м. Київ). 


Другу офіційну премію – професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7 отримала Катерина Василега (м. Суми)


Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє» поділили між собою творчий дует Єлизавети Кирилової та Владислава Дзівідзінського (Донецька обл., м. Маріуполь/м. Івано-Франківськ) та Катерина Гелла (м. Харків).
Творчий дует Єлизавети Кирилової та Владислава Дзівідзінського буде представляти Україну на International Young Designers Contest, а також вони одержать можливість участі у проєкті New Names під час Ukrainian Fashion Week. Крім того, дизайнери отримають стипендію на навчання на одному із курсів IED Istituto Europeo di Design.Катерина Гелла буде представляти Україну на International Young Designers Contest, а також отримає можливість участі у New Names в рамках Ukrainian Fashion Week.


Образи моделям створила команда компанії Y.Vision Agency.
Партнером конкурсу став бренд Braun, який підготував цінні призи для переможців конкурсу.
На бекстейджі, для підготовки одягу до показу, українські дизайнери використовують потужні прасувальні системи Braun, що є запорукою досягнення довершеного вигляду швидко й без зусиль. 
Прасування з Braun – ідеальне довершення вашого образу!
Медіапартнери конкурсу:
ELLE – французький міжнародний медійний бренд про моду, красу і стиль для жінок, відомий своїми оригінальними інтерв'ю, професійними фотозйомками, висвітленням яскравих подій культурного життя країни.
JetSetter.ua – портал про світське життя, моду та подорожі.
Bukvy – інформують тільки про актуальні й важливі події в Україні та світі.
У складні часи всесвітньої кризи, спричиненої пандемією Covid-19, саме молоді дизайнери потребують найбільшої підтримки. Знайти, підтримати і розвинути талант – місія Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», який і надалі залишається головним стартовим майданчиком для українських дизайнерів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…